Jak vybrat správné Apple Watche, které vám budou sedět?

Chytré hodinky se v posledních letech staly nepostradatelnou součástí výbavičky lidí všech věkových kategorií, a není se čemu divit. Jsou neobyčejně praktické. A pokud víte, jak je správně používat, ušetříte si celou řadu starostí. Většina majitelů chytrých hodinek na ně nedá dopustit, protože jim značně usnadňují život. Neslouží přitom pouze jako praktický a užitečný pomocník, ale také jsou skvělým módním doplňkem, který se vyjímá na každém zápěstí. Ještě jste se nerozhodli, zda i vy zakoupíte chytré hodinky Apple Watch? Pokud víte, jak využít jejich potenciál, váš život se změní k lepšímu. Například peněženka zapomenutá doma na komodě už nemusí představovat takový problém, jako tomu bylo v době před pořízením chytrých hodinek s logem nakousnutého jablka - veškeré platby jednoduše vyřešíte prostřednictvím chytrých hodinek Apple Watch pomocí Apple Pay - vaší karty uložené v hodinkách. O své jmění nemusíte mít strach, Apple se postaral o špičkové zabezpečení.

Apple Watch Series 7

Jedná se o nejnovější chytré hodiny ze stáje Apple. Disponují funkcemi, jako always-on, což znamená, že vám budou neustále zobrazovat čas na displeji. I díky tom use jablečné hodinky stanou vaším nepostradatelným pomocníkem, a navíc vám budou dělat radost celou řadou dalších inovací a moderních vylepšení, na které spoustu věrných uživatelů dlouho netrpělivě čekalo. Z hlediska designu jsou takřka totožné se svými předchůdci, nicméně mají přeci jenom o něco větší proporce. Úhlopříčky narostly ze 40 a 44 mm na 41 a 45 mm. Nemluvě o nových praktických funkcích, jako jsou zaznamenávání tréninku či běhu, monitorování veškerých aktivit během dne, výše zmíněný always-on mode, ale také například měření rychlosti srdečního tepu a další vychytávky. Co se týče výběru správné velikosti řemínku, na stránkách společnosti Apple najdete ke stažení pomůcku - šablonu, kterou si vytisknete, vystřihnete a obtočíte kolem zápěstí. Snadno tak zjistíte ideální velikost řemínku a nešlápnete tak při výběru vedle.

A co když se Apple Watch rozbijí?

Chytré hodinky z dílny Applu nepaří k nejlevnějším na trhu. Naopak se chlubí cenovkou, která může kdekoho odradit. Pokud máte strach z toho, že se vám při neopatrném zacházení rozbijí, vězte, že vám je servis Apple Watch velmi rychle opraví. Anebo je vykoupí, pokud se rozhodnete pro pořízení nových hodinek. A na kolik by vás případná oprava Apple Watch Praha vyšla? To záleží na charakteru poškození a samozřejmě i na modelové řadě. Zdaleka nejdražší je ovšem výměna rozbitého skla a displeje.

Publikováno: 20. 12. 2021

Kategorie: Technika

Autor: Ivana Kolářová