Potřebujete spolehlivě a rychle přestěhovat výrobní stroj?

Zvedací technika

Jedním ze specifik vlastnictví technologicky zaměřené firmy je nutnost provozování celé řady těžkých zařízení. Hmotnost některých z nich se pohybuje v řádech několika desítek tun, zatímco rozměry čítají klidně i několik metrů. Jakým způsobem převézt tyto prostředky z bodu A do bodu B?

Zvedání i logistika

Nezáleží na tom, jestli vlastníte pouze malou dílnu, velkou výrobní halu, či se chlubíte provozováním rovnou několika poboček, stroje – přeprava je čas od času nutností pro všechny podnikatele. Typickým příkladem je nákup nového prostředku, jeho prodej, stěhování konkrétního zařízení mezi pobočkami a v mnoha případech i expanze do zahraničí. Pokud vám daná příležitost z dlouhodobého hlediska přinese větší zisky, jděte do toho.

Nejdříve však budete muset najít spolehlivé odborníky s dostatečnými zkušenostmi i vybavením. Chcete-li si dopřát stoprocentní klid, spolehněte se jen na experty poskytující komplexní služby. Díky tomu vám odpadne spousta nepříjemných povinností a ušetříte čas.

Ais Eurelo

Pestrou paletu služeb vám poskytne ověřená společnost Ais Eurelo, jež se nestará pouze o zvedací a logistickou stránku věci, nýbrž i o další kroky. Jaké? Dočkáte se demontáže strojů, přípravy podlahy i rozvodů v nové hale, strojírenské i elektrotechnické péče, vystavení dokumentace i finální zkoušky funkčnosti veškerých prostředků.

Výrazným benefitem je i možnost přestěhovat klidně celou výrobní linku, a to jak do jiného kraje České republiky, tak i do dalších zemí světa. Jestli vás zajímá více podrobností, určitě navštivte internetové stránky pod vloženými odkazy a přečtěte si, jakým způsobem bude probíhat vaše spolupráce. Následně stačí použít e-mail, telefonní číslo či kontaktní formulář, na jejichž základě si dohodnete nezávaznou konzultaci.

Publikováno: 25. 02. 2023

Kategorie: Technika

Autor: Vladka Třešňáková

Tagy: jeřáby