Módní doplňky 2023

Není tajemstvím, že módní doplňky dotváří outfit. Ať už mluvíme o kožené peněžence nebo pásku, jedná se o to, co outfit posouvá na vyšší úroveň. V případě, že chcete letos zazářit v tom, co máte na sobě, neměli byste zapomenout hlavně na několik trendů ze světa právě módních doplňků. Řeč je konkrétně nejen o kožených peněženkách, ale také o řetězech kolem krku nebo prstenech, které dnes hrají prim také.

Výrazné šperky si zamilujete

Mezi nejvýraznější módní doplňky tohoto roku patří rozhodně prsteny, které jdou na první pohled vidět a jsou na první pohled snadno zaregistrovatelné. Čím masivnější a viditelnější budou, tím lépe. Kromě těchto prstenů však svou pozornost můžete zaměřit také na řetězy kolem krku, které hraj prim stejně tak.

Člověk si možná říká, že právě řetězy kolem krku jsou něco, co už můžeme označit za pasé nebo faux pas, ale není tomu tak. Devadesátkový trend se znovu navrací a nosit ho mohou nejen ženy, ale také pánové.

Kobaltová modř i na módních doplňcích

Mezi módní doplňky, které se letos dostávají do popředí více, než je běžné, patří také ty, které jsou zbarvené do kobaltové modře. Výrazné barvy se do vašeho šatníku navrací, a to i na módních doplňcích.

Mimochodem, pokud kobaltovou modř zakomponujete do vašeho šatníku, vnesete do něj také symbol úspěchu, síly a nového začátku.

Party kabelky ve všech tvarech a velikostech

Říkáte si někdy, jak skvělé by bylo upustit od tradičních černých kabelek, které nosíte do práce? Letošní módní trendy na prknech kabelek přesně tomuto účelu hrají do karet. Do popředí se totiž dostávají party kabelky, které mohou být tak šílené, jak moc šílené je chcete vynést.

Malé, velké, barevné, světlé, se třpytkami i bez nich – jen ať jsou středem pozornosti! Přesně tak praví aktuální módní trendy.  

Publikováno: 30. 06. 2023

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Kolářová