ZTS: Sklenáři a zámečníci vás zachrání kdykoliv se dostanete do úzkých

V každodenním životě zažíváme horké chvilky, které vyřeší jen rychlý zásah zkušeného řemeslníka. Pro příklad nemusíme chodit daleko. Zabouchnuté dveře nebo zalomený klíč v zámku hravě vyřeší zámečník. Přítomnost sklenáře zase oceníme vždy, když svou neopatrností vysklíme okno nebo skleněnou výplň dveří. A to je jen krátký výčet situací, kdy vám přijde vhod odborná pomoc Záchranné technické služby (ZTS). Kdy ještě vás kvalifikovaní technici vytáhnou z maléru?

Na ZTS se můžete obrátit kdykoliv

ZTS provozuje nonstop havarijní službu napříč všemi řemeslnými oblastmi. Pomůže vám se vším, co se týká zámečnických, sklenářských, elektrikářských a instalatérských prací. Nedílnou součástí portfolia jsou také opravy kotlů. Jinými slovy, kdykoliv se vám bude domácnost hroutit pod rukama, vytočíte číslo bezplatné telefonní linky 800 290 291 a zanedlouho k vám dorazí havarijní služba.

Technikům můžete stoprocentně důvěřovat

Pro ZTS pracují pouze vyškolení technici, kteří prošli důkladnou prověrkou kvalifikace a psychologickými testy. Pracovníci mají čistý trestní rejstřík a jejich výjezdy eviduje systém adresného vysílání. Budete mít jistotu, že práci odvede schopný a solidní řemeslník. K nejpoptávanějším službám patří zámečnické a sklenářské práce. V rámci nonstop servisu vám zámečníci otevřou dveře od bytu, auta i trezoru. Zároveň zajistí zabezpečení objektu, například formou montáže bezpečnostních dveří nebo mříží. Sklenáři disponují mobilní dílnou, díky které mohou většinu oprav provádět přímo na místě. Sklenář na počkání zasklí rozbité okno nebo dveře, provedou instalaci bezpečnostních skel a další menší i komplikovanější opravy a montáže. Číslo na bezplatnou telefonní linku ZTS se vyplatí mít vždy po ruce. Chcete-li se dozvědět další informace, pokračujte na www.zts.cz.

Publikováno: 11. 12. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová

Tagy: sklenáři | zámečníci