Proč nebrat nábytek z výprodeje?

Čekali jste na povánoční výprodeje s tím, že si pořídíte nový nábytek za poloviční cenu? Vyrazili jste do obchodních galerií a ne a ne najít to pravé ořechové? Máte pocit, že vás prodejci šidí reklamními taháky a avizované zboží buď není vůbec k dispozici, nebo je nevalné kvality? Pak hoďte letáky do koše a pořiďte si kvalitní zboží přímo od výrobce. Truhlářství Marek z Prahy se specializuje na vybavení domácností, od kuchyní na míru počínaje, obývacími pokoji konče. Pro odborníky od fochu není problém zařídit dětský pokoj, ložnici, postavit schodiště, vestavěnou skříň nebo barový pult. Záleží, jaké představy o svém renovovaném domově máte.

​Truhlář je pan řemeslník

Truhlář není jen tak ledajaký řemeslník. Musí být manuálně zručný, fyzicky zdatný a hlavně musí mít představivost. Prvotním předpokladem je výuční list v oboru, ale bez letité praxe se nemůže dostavit kýžený výsledek. To v truhlářství Praha dobře vědí, proto v jejich týmu pracují pouze erudovaní řemeslníci.

A byl by hřích jejich kumšt nevyužít. Díky jejich zkušenostem vám pomohou k vysněnému interiéru. Komplexní služby zahrnují 3D návrhy nábytku, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu. Již na počátku tedy budete vědět, do čeho jdete, a nehrozí, že „koupíte zajíce v pytli.“

​Ukázkové domy napoví

Máte-li v plánu začít renovaci kuchyní, bude nejlepší řešit projekt přímo na místě. Postačí kontaktovat projektanta a domluvit si schůzku. Dozvíte se nejen možnosti technologických postupů, ale zkušený projektant může být zároveň dobrým rádcem, informovat vás o posledních novinkách a poradit vychytávky, aby byla vaše kuchyně dokonalá a sloužila vám dlouhé roky. Máte-li v plánu vrhnout se do obýváku, ložnice nebo dětského pokoje, hlavním prvkem by určitě měla být nábytková stěna vyrobená na míru, která bude přesně dle vašeho přání a konkrétních představ. I v tomto případě můžete požádat o nezávaznou konzultaci a 3D návrh zdarma.

Nejste-li si ani v této chvíli jistí, že se vyplatí investovat do nábytku na míru, pak si můžete prototypy výsledných produktů prohlédnout v ukázkových domech. Interiér bytu v pražských Horoměřicích, kuchyně lze zhlédnout na Žižkově a ložnici ve Slivenci.

Publikováno: 29. 12. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová