Zinek – prospěje vašim vlasům, pokožce a zajistí normální hladinu testosteronu

Především na podzim si žádá lidský organismus zvýšený přísun vitamínů a minerálů. Díky doplňkům stravy zajistíte svému tělu blahodárné látky, jako jsou zinek, vitamíny B6 a H. Ne všichni jsou schopni sestavit si jídelníček bohatý na vitamíny a minerály, které by postačily k normální funkci organismu. Nejde však jen o správnou funkci orgánů a duševní pohodu. Klíčovou roli hraje krása a zdraví.

Buďte v kondici!

Přírodní produkty jsou pro člověka skvělou formou, jak dodat tělu potřebné látky zajišťující fyzickou i psychickou kondici. Jedním z nich je Zinek Forte, doplněk stravy, obsahující zinek a vitamín B6. Zinek je neocenitelným pomocníkem. Postará se o krásné vlasy, nehty, pokožku, pevné kosti i dobrý zrak. Rovněž přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, udržuje normální hladinu testosteronu a plodnosti a je klíčový při metabolismu cukrů, tuků a bílkovin. Je to silný antioxidant. Běžně ho najdete v hovězím a vepřovém mase, hovězích játrech, špenátu, mrkvi anebo ovesných vločkách. Při nedostatku zinku se můžete cítit unavení, náladoví a psychicky nevyrovnaní. Zinek Forte obsahuje i vitamín B6, ten odbourává stres a snižuje míru vyčerpání.

Vlasy a pokožka jako ze žurnálu

Zinek je nedílnou součástí doplňku stravy BIOSIL Plus od Naturvita. Společně s biotinem neboli vitamínem H a kyselinou pantotenovou udržuje normální stav pokožky, vlasů, nehtů a sliznic. Navíc ochraňuje před stresem a přispívá ke správné funkci makroživin. Tento produkt je ryze veganský a je k dostání v balení po 60 tabletách.

Na podzim budete připraveni!

BIOSIL Plus, Zinek Forte, ale i další přírodní produkty od společnosti Naturvita určené k detoxikaci těla, prevenci proti chřipce či nachlazení si můžete výhodně nakoupit v eshopu Gigalékárna. Myslete na své zdraví a potěšte svůj organismus doplňky stravy.

Publikováno: 14. 10. 2021

Kategorie: Zdraví

Autor: Ivana Kolářová