Péče o ruce Vlasy

Doplňky stravy pro lepší vlasy a nehty

Bohaté, lesklé a husté, to jsou přívlastky, kterými by chtěla každá žena častovat svoji hřívu. Výše uvedené však v mnoha případech jistě není zadarmo, právě naopak. Povinností je pravidelná návštěva kosmetického salónu, používání kosmetických přípravků a především zdravý životní styl.

Další chloubou jsou bezpochyby upravené ruce. Říká se, že právě nehty vypovídají o kvalitě naší stravy. Také již z tohoto důvodu bychom jim měli věnovat pořádnou dávku pozornosti. Štěpení, lámavost či drobné bílé skvrny mohou být příčinou nedostatku vitamínů nebo jiných minerálních látek.

Kvalitní jídelníček: První krok k nápravě potíží

Velmi často se stává, že lidé, kteří mají potíže s nekvalitní strukturou vlasů, mají sklon k lámání nehtů. Podstatnou roli hraje samozřejmě jídelníček, který by měl být v zájmu každého z nás pestrý a plný čerstvého ovoce, zeleniny, ryb, vlákniny a dalších.

Další osvědčenou možností, která vede ke zlepšení stavu vlasů a nehtů, jsou bezpochyby potravinové doplňky, jež dodají tělu potřebnou dávku vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Vsaďte na pořádnou dávku zdraví

MedPharma Panthenol – V jednotlivých tobolkách naleznete D-Panthenol, selen, vitamín C a E. Po pravidelném užívání byste  měli zpozorovat příznivé změny, co se týká snížení vypadávaní vlasů a omezení nárůstu šedin. Dále působí blahodárně na pokožku a zvyšuje a posiluje pevnost nehtů.

Donna HAIR – Jak již z názvu vypovídá, jedná se potravinový doplněk, který příznivě ovlivňuje a posiluje stav vlasů. Zaměřuje se hned na všechny aspekty vlasových potíží jako je pokožka hlavy, omezení šedin, aktivace růstu vlasů, redukce třepení a lámání konečků.

 

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Používáme prvotřídní materiály a dbáme na perfektní střih.

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Přírodní produkty Phyteneo

Účinná pomoc při zdravotních obtížích? Vyzkoušejte přípravky Phyteneo

Penzion Na náměstí

Dovolená na Slovácku? Jedině v Penzionu Na náměstí v Buchlovicích.