Doplňky stravy pro lepší vlasy a nehty

Bohaté, lesklé a husté, to jsou přívlastky, kterými by chtěla každá žena častovat svoji hřívu. Výše uvedené však v mnoha případech jistě není zadarmo, právě naopak. Povinností je pravidelná návštěva kosmetického salónu, používání kosmetických přípravků a především zdravý životní styl. Další chloubou jsou bezpochyby upravené ruce. Říká se, že právě nehty vypovídají o kvalitě naší stravy. Také již z tohoto důvodu bychom jim měli věnovat pořádnou dávku pozornosti. Štěpení, lámavost či drobné bílé skvrny mohou být příčinou nedostatku vitamínů nebo jiných minerálních látek.

Kvalitní jídelníček: První krok k nápravě potíží

Velmi často se stává, že lidé, kteří mají potíže s nekvalitní strukturou vlasů, mají sklon k lámání nehtů. Podstatnou roli hraje samozřejmě jídelníček, který by měl být v zájmu každého z nás pestrý a plný čerstvého ovoce, zeleniny, ryb, vlákniny a dalších. Další osvědčenou možností, která vede ke zlepšení stavu vlasů a nehtů, jsou bezpochyby potravinové doplňky, jež dodají tělu potřebnou dávku vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Vsaďte na pořádnou dávku zdraví

MedPharma Panthenol – V jednotlivých tobolkách naleznete D-Panthenol, selen, vitamín C a E. Po pravidelném užívání byste  měli zpozorovat příznivé změny, co se týká snížení vypadávaní vlasů a omezení nárůstu šedin. Dále působí blahodárně na pokožku a zvyšuje a posiluje pevnost nehtů. Donna HAIR – Jak již z názvu vypovídá, jedná se potravinový doplněk, který příznivě ovlivňuje a posiluje stav vlasů. Zaměřuje se hned na všechny aspekty vlasových potíží jako je pokožka hlavy, omezení šedin, aktivace růstu vlasů, redukce třepení a lámání konečků.  

Publikováno: 16. 11. 2012

Kategorie: Péče o ruce | Vlasy

Autor: Jakub Králeň