Technika

Potřebujete přepravit stroje a nemáte potřebné vozidlo?

Jak dostat velký stavební stroj nebo zemědělskou techniku na větší vzdálenost? Pokud nedisponujete vlastním speciálním podvalníkem, nezbude vám, než se obrátit na odborníky, kteří přepravu zařídí se vším všudy. V následujících řádcích vám prozradíme, jak vám může pomoct firma KMB Stavební servis s.r.o.

Co všechno dokáže KMB Stavební servis přepravit?

Přeprava stavebních strojů bývá komplikovaná. Proto je vhodné spolupracovat s někým, kdo má s přepravou dlouhodobé zkušenosti a současně disponuje potřebným vybavením. KMB Stavební servis zajišťuje přepravu stavebních strojů (např. traktobagry, válce, nakladače, hutnící technika, traktory, VZV…), zemědělské techniky, tabulového materiálu, palet, velkoformátových skel a dalších strojů a zařízení. Přepravu lze realizovat v rámci České republiky i v zahraničí v zemích EU.

Jak přeprava probíhá?

KMB Stavební servis používá speciální nákladní vůz Scania 8×2 *6 Euro 6. Podvalník na přepravu strojů je schopen přepravit stroje náklad do rozměrů 2,5x3x9,3 m a hmotnosti 17,5 tuny.

Přeprava strojů a nákladu probíhá pomocí speciálního odtahového vozu se sklopnými nájezdy s velmi malým nájezdovým úhlem (méně než 12 stupňů) a silným navijákem. Díky sklopným nájezdům se nakládka a vykládka obejde bez nákladové rampy. Pro kvalifikované řidiče se strojním průkazem je naložení a vyložení techniky na denním pořádku.

Vozidlo se může pohybovat také v zónách s dopravním omezení v centru Prahy. Díky kombinaci kompaktních rozměrů a vysoké nosnosti jde o ideální přepravní prostředek.

Kolik vás bude přeprava stát?

KMB Stavební servis stanovuje cenu na základě skutečně ujetých kilometrů. Musíte však počítat také s přepravou techniky a nákladu z Horních Počernic, kde se nachází depo. Další možností je rozúčtování na základě paušální částky, která zahrnuje nakládku, vykládku a další služby.