5 tipů na půjčky podle zaměstnání

I když si to žadatelé o bankovní a nebankovní úvěry neuvědomují, jsou některé půjčky ihned rozlišovány na základě vašeho zaměstnání, popřípadě činnosti, kterou děláte. Pakliže jste o tomto zásadním sdělení neměli doposud ani ponětí, přinášíme vám krátký souhrn pěti nejčastějších situací, v rámci nichž máte možnost obdržet peněžní obnos.

Půjčky pro živnostníky

Pomineme-li běžné zaměstnance, jsou to podnikatelé, jež často vyžadují rychlé půjčky k řešení svých business plánů. U nich je vhodné volit ryze nebankovní půjčky spjaté se spoustou benevolentních podmínek nabytí. K těm nejzásadnějším patří určitě následující.
  • Půjčky bez doložení příjmu a nutnosti ukazovat daňové přiznání
  • Půjčky bez výpisu z bankovního účtu

Půjčky pro studenty

Jednou z odnoží jsou samozřejmě i studenti. Těm naopak přijdou vhod SMS půjčky nebo půjčka na OP. Snadný proces získání s minimálními nároky na lustrování vlastní osoby. Ať už to bude půjčka 5000 Kč či půjčka 10000 Kč, vždy o ni může konkrétní student požádat prostřednictvím jednoduché online žádosti.

Půjčky pro nezaměstnané

Pro tuto skupinu lidí jsou ideální půjčky bez registru, které prezentuje například internetový portál www.finmonitor.cz. I přes jakékoliv záznamy v seznamu dlužníků SOLUS či jiných, máte téměř stoprocentní šanci na obdržení požadované sumy. Nemusíte se obávat jak své nezaměstnanosti, tak dlouhodobě negativní platební minulosti.

Půjčky na mateřské dovolené

Ideální řešení určené pro ženy samoživitelky nebo matky na mateřské dovolené. I ty totiž potřebují čas od času finanční výpomoc, popřípadě chtějí zrealizovat nákupy libovolného typu. V tomto směru jsou zajímavé následující produkty. Bezpečné, prověřené a férové nabídky, s nimiž se dané ženy nedostanou do žádných dluhových pastí a peněžních problémů.

Půjčky pro důchodce

Pátou a poslední kategorii úvěrové skupiny představují důchodci. I těm se hodí půjčky na OP, při nichž nemusí dokládat velikost svého důchodu a zároveň shánět jakéhokoliv ručitele. Novodobé úvěru tohoto charakteru jsou oproštěny také od nutnosti zastavit svoji vlastní nemovitost. Velkého porovnání zmíněných online půjček se vám dostane prostřednictvím srovnávacího serveru www.okfin.cz a www.kvalitnipujcky.cz, jež patří k největším svého druhu. Zárukou vám v tomto případě bude sdružování jen prověřených a dlouhodobě zajímavých bankovních a nebankovních půjček. Ať už patříte do jakékoliv výše uvedené kategorie, vězte, že mezi nejschvalovanější půjčky patří tyto – Home Credit, Zaplo.cz půjčka, Tesco půjčka, Aasa půjčka. Řešení, s nímž dozajista nešlápnete vedle.

Publikováno: 30. 10. 2015 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Ivana Kolářová