Ne vždy platí, že je lepší vyhořet, než se stěhovat!

Máte před sebou stěhování? Obraťte se na specialisty! S nimi ani nezaregistrujete, že se stěhujete! Víme, kde je najdete! Stěhovat se můžeme různými způsoby. Tím nejhorším je jít na to po vlastní ose. Tedy sami a postupně. Což o to, jeden pokoj bychom snad vyjma nábytku i zvládli. Při stěhování bytu, domu či kanceláře je však na místě obrátit se na profesionály.

Stěhování z jedné vody načisto

Stěhovací firmy nejenže zaměstnávají hochy se svaly pevnými jako skála, kteří se nezaleknou i velmi těžkých břemen, ale také disponují patřičným obalovým materiálem, jenž je zárukou, že vaše cennosti stěhování přečkají bez úhony. Především však stěhování zvládnou z jedné vody načisto. Nebudete se tedy muset vracet. Pokud ovšem na něco nezapomenete.

Stěhování nejenom po Praze

Stěhovací služby na té nejvyšší úrovni můžete čekat od pražské společnosti Stěhování PSS, s.r.o. specializující se na cenově dostupnéstěhování bytů, domů, sklepů i kanceláří. Nezávisle na vzdálenosti od vašeho nového bydliště. Profíci ze Stěhování PSS vás bez problémů odstěhují i za hranice země, byť jejich specializací je stěhování na území hlavní metropole.

Nic neriskujete

Jste nuceni se stěhovat, ale ještě nemáte kam? Nevadí. Veškeré vaše vybavení může být uloženo v moderních skladovacích prostorách. Krátkodobě i dlouhodobě. Máte obavy z transportu opravdu těžkých břemen? Ani ty nejsou na místě. Silní hoši ze Stěhování PSS hravě zvládnou i stokilová břemena. A pokud by se i přesto s vaším nákladem cokoliv stalo, jakákoliv škoda vám samozřejmě bude uhrazena. Společnost má totiž uzavřené pojištění odpovědnosti až do výše pěti milionů korun.

Stěhování levně

Na kolik vás takové stěhování vyjde? Ceny se samozřejmě odvíjejí od vzdálenosti a množství stěhovaných předmětů. Vystačíte-li si například s dodávkou a dvěma pracovníky, může vás stěhování vyjít na pouhých 800 korun za hodinu. Za stěhování bytu ve větším stěhovacím autě si pak zhruba 200 korun připlatíte. Při stěhování velké firmy počítejte zhruba s 1100 korunami za hodinu. To stále jsou velmi slušné ceny. Je-li v hledáčku vašeho zájmu levné stěhování, rozhodně jste na správné adrese.

Publikováno: 25. 08. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová