Tarif přesně podle Vašich potřeb

Máte pocit, že správný tarif pro Vás zkrátka neexistuje? Většinou jsou tarify zaměřené na určitou skupinu lidí, ať už studenty, seniory, či nabízejí neomezené volání, spoustu SMS, či vysoký počet mobilních dat. Ale co dělat, když sice voláte, ale ne tolik, aby se Vám vyplatil neomezený tarif, posíláte hodně SMS, ale již nejste student, či potřebujete nakombinovat od každého něco? Většinou to dopadne tak, že si vyberete nějakou zlatou střední cestu a pořídíte si tarif, který Vám sice úplně nevyhovuje, ale aspoň něco. Myslíte, že je to to správné řešení? Jsme si jisti, že pro Vás máme lepší. Pokud si nemůžete vybrat, který z tarifů je pro Vás nejvýhodnější, je to jednoduché – sestavíme Vám mobilní tarif na míru. Víme, jak důležitá je spokojenost našich zákazníků. Proto se snažíme jim přinášet opravdu ty nejlepší služby. Tarify na míru Vám umožní získat přesně ty služby, které potřebujete a neplatit tak nic zbytečně.

Jsme tu pro naše zákazníky

Naše společnost vznikla proto, abychom dokázali zákazníkům, že mobilní operátor může být i spolehlivým partnerem a ne pouze někým, kdo vybírá neslušně moc peněz za služby, které prostě potřebujete. 3ton Vám přináší mnoho výhod. Jaké to jsou?
  • Velmi výhodné paušální i předplacené tarify
  • Možnost sestavení tarifu na míru
  • Výhodný roaming, volání i SMS do zahraničí
  • Internet v mobilu i pevný internet (ADSL/VDSL)
Přestaňte platit za služby, které nevyužíváte jen proto, že jsou nastavené v tarifu a lepší jste nesehnali. Plaťte pouze za to, o čem víte, že budete opravdu využívat. Ať už využíváte spíše volání, píšete si s přáteli, či brouzdáte po internetu, u nás si můžete tarif nastavit přesně podle Vašich potřeb. Přidejte se k 3tonu a staňte se jedním z našich velmi důležitých spokojených zákazníků.

Publikováno: 15. 01. 2016

Kategorie: Mobilní telefony

Autor: Ivana Kolářová