Bohemia Design: Český výrobce svítidel s profesionální zakázkovou výrobou

Bohemia Design je český výrobce svítidel, který se specializuje na zakázkovou výrobu exteriérových doplňků, jako například textilní opletené kabely a příslušenství pro svítidla. Velkou výhodou je to, že kompletní sortiment najdete na jednom místě. Společnost sídlí v Praze a nabízí širokou skladbu kvalitních výrobků, které jsou vyráběny s použitím moderní technologie komaxit.

Nevíte, co znamená „komaxit“? Vysvětlíme!

Komaxit Praha je technologie práškového lakování a jedním z hlavních atributů Bohemia Design. Práškové lakování je moderní způsob povrchové úpravy a umožňuje výrobu velmi odolných a trvanlivých povrchů. Zejména díky komaxitu jsou výrobky Bohemia Designu velmi kvalitní a trvanlivé s vysokou odolností proti mechanickému poškození, což je v případě exteriérových doplňků klíčové.

Česká firma ručí za kvalitu své práce

Bohemia Design a zakázková výroba exteriérových doplňků Praha jsou zárukou kvalitní profesionální práce, a zároveň empatického přístupu k zákazníkovi. Firma nabízí výrobu svítidel, lamp, sloupů a dalších doplňků na zakázku, jež jsou přizpůsobeny konkrétním požadavkům zákazníka. Díky tomu se výrobky hodí nejen do soukromých zahrad a prostor, ale také do veřejných prostor, parků, náměstí, areálů či staveb. Zárukou je samozřejmě naprostá odolnost výrobků vůči povětrnostním vlivům.

Společnost si zakládá na vysoké kvalitě, preciznosti a odbornosti výroby

Využívá nejmodernější technologie a stroje, které umožňují vyrábět vysoce kvalitní produkty. Pokud hledáte spolehlivého výrobce svítidel s mnohaletou zkušeností, neváhejte se obrátit na Bohemia Design. Zakázková výroba exteriérových doplňků v Praze zahrnuje kompletní servis od návrhu po konzultaci až po instalaci a údržbu. Profesionálové z Bohemia Design si poradí i se zámečnickými (veškerá kovovýroba) a truhlářskými pracemi.

Publikováno: 24. 03. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová