Praha 5 se může stát i vaší příští životní destinací

Už jste přemýšleli nad tím, kde byste chtěli doslova a do písmene zapustit kořeny? Založit rodinu, vybudovat kariéru a příjemně zestárnout ve společnosti životního partnera? Samozřejmě, v českém prostředí je jasnou jedničkou Praha. Umožní nejen výběr z řady pracovních příležitostí, ale také nabídne spoustu zábavy na volné víkendy.

Je vhodným zázemím pro mladé rodiny, které chtějí mít vše, co je opravdu důležité, takříkajíc na dosah ruky. Ušetřit čas a žít prakticky, to je cílem dnešní nastupující generace. Klíčová je také otázka městské zeleně, v ní ovšem pražské čtvrti vládnou Evropě!

Spojení se slavným šlechtickým rodem

Clam-Gallasové byli dynastií, která prostředí dnešní Prahy 5 hodně zvelebila. Barokní výstavba v okolí je jejich dílem, stejně jako anglický park, jenž dodnes slouží obyvatelům metropole ke každodenním procházkám. Byty v rezidenci Vilapark Klamovka mají k přírodě hodně blízko. Stejně tak nabídnou výbornou občanskou vybavenost v okolí, ať už jste fanouškem sportovních aktivit nebo posezení v útulných restauracích.

Ve volném čase se tedy nebudete nudit, a když vás pracovní povinnosti nasměrují jinam, autobusová zastávka je jen pár kroků daleko. Pak už se snadno dostanete na zastávku metra. Výhodou je pak i rozmanitý výběr, protože dispozice bytů začínají na 1+kk a končí na pětipokojové variantě. Na své si tedy přijdou i zájemci, kteří plánují početnější rodinu.


Předzahrádka se těší na nové majitele

Balkon, terasa nebo také předzahrádka, nabízí se i lodžie. Kterou z těchto variant si vlastně vyberete? Klamovka je skutečně svěžím místem, kde si vychutnáte každou odpolední kávu. K mání je 4+kk s prakticky 100 metry čtverečními životního prostoru, ale také 2+kk, kde je k dispozici 58 metrů čtverečních. Jde o prostředí, do kterého se můžete zamilovat už na první pohled!

Publikováno: 29. 03. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová