Podnikání

Oblíbené franšízy v České republice

Možná také přemýšlíte nad tím, že byste si zajistili stálý příjem pomocí podnikání. Pokud se vám nechce začínat od nuly, máte jedinečnou možnost využít některé z franšíz. Které jsou v současné době v Česku oblíbené a čím se zabývají? Vedle Extéria Market nabízející poradenství v oblasti BOZP a PO jsou to také:

Lékárny BENU

Možná také přemýšlíte, že byste si otevřeli svou vlastní lékárnu. Mnohdy je to ale složité, protože musíte neustále sledovat svou konkurenci a její cenotvorbu. Brzy byste mohli přijít na to, že bude výhodnější, když se dáte na franchising. Tato lékárna vám přitom nabídne komplexní a profesionálně vedený projekt, který má tuzemské i zahraniční zkušenosti. Výhodou je, že si k vám zákazníci sami najdou cestu, a že si s cenotvorbou nemusíte vůbec dělat starosti. Vše je již nastaveno pro vás.

Broker Consulting

Franšíza Broker Consulting v podobě pobočky OK POINT v sobě spojuje finanční poradenství, realitní služby i bankovní služby. Klienti vás tak budou vyhledávat za účelem celé řady aktivit. Budete jim moci nabídnout poradenství ohledně výběru nejlepší instituce v rámci našeho trhu. Zatímco první franšíza Broker Consulting spatřila světlo světa v roce 2015, o tři roky později jich bylo již čtyřicet. Stále se přitom přidávají další.

Cross Cafe

I zde si můžete být jisti, že budete dále budovat fungující koncept. Tento řetězec má přitom české kořeny. A o co vlastně jde? Jak název napovídá, jedná se o nekuřáckou kavárnu. Kromě občerstvení při posezení je možno si také vzít jídlo či kávu s sebou. Mezi základní prodávané potraviny se kromě kávy řadí především originální domácí zákusky a čerstvé sendviče. Možná právě tento způsob podnikání by pro vás byl vhodný, co myslíte?

Zaujala vás některá z nabídek? V tom případě je možné, že se stanete franšízantem a budete se podílet na aktivním rozvoji svého podnikání i dobrém jménu značky vašeho franšízora.