Ucpaný odpad - noční můra všech hospodyněk

Jste ženou v domácnosti na plný úvazek a nebo patříte k většině těch, co po šichtě v práci ještě sfouknou druhou fušku u plotny? Ať tak, či tak, jistě se shodneme, že jde o činnost náročnou časově, fyzicky i psychicky, proto každá žena ocení, když v kuchyně všechno šlape, jak má. Když dřez odtéká, nekape kohoutek, myčka myje, pračka pere a bojler vodu ohřívá. V okamžiku, kdy jedno z jmenovaných selže, vše se zhroutí, jako domeček z karet. Ucpané odpady a nefunkční kuchyňské zázemí jsou problémem, který nedokáže sebelepší hospodyňka sama vyřešit. Nejvyšší čas zavolat instalatéra. Instalatér je člověk, který zvládne čištění odpadů, topenářské a instalatérské práce levou zadní a vrátí vaši domácnost do normálu

Co zvládne instalatér?

Jeho posláním je udržet v chodu vše, co má spojitost s vodou a trubkami. Instalatér Praha se specializuje na vany, dřezy, umyvadla, wc, baterie, pračky, myčky, bojlery a jejich rozvody, výměny, opravy, montáže, havárie. Ruku v ruce jdou i topenářské práce, které řeší havárie i servis na topení, radiátorech, radiátorových ventilech a rozvodech. Nejžádanější službou, kterou firma Rastislav Žák vykonává, je ale čištění odpadů. Zanesené odpady jsou strašákem, který není radno podcenit.

Bez špíny a bez zápachu

Každá hospodyňka už určitě někdy zažila neodtékající dřez, ucpané umyvadlo nebo bublající záchod. Co s tím? Splašky a zápach nejsou pro nikoho příjemným společníkem. Čištění odpadů Praha si dokáže poradit s každou nesnází. Specialisté mají nejen účinné nástroje, ale i dokonalé metody, jak vše zvládnout k plné funkčnosti a spokojenosti. Veškeré práce je možné si objednat online nebo na telefonu +420 723 802 552. Technici pracují sedm dní v týdnu, v časech od 08:00 do 20:00 hodin.

Publikováno: 09. 09. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová