Sháníte profesionální kalibry a měřidla?

Zabýváte-li se výrobou, pak vám nemusíme podotýkat, jak je důležité dodržování přesnosti a jakosti. Mohli bychom vyjmenovat nespočet situací, kdy je v průběhu výrobního procesu zapotřebí něco změřit. Perfektního výsledku dosáhnete díky profesionálním kalibrům a měřidlům, která přesně odpovídají vašim specifickým požadavkům a nárokům. Kam tím míříme? K dodavateli vysoce kvalitního a spolehlivého příslušenství, se kterým budete naprosto spokojeni. Firma Mnichovský – TOOLS s.r.o. Nabízí špičková měřidla a kalibry, na které zákazníci nedají dopustit. V nabídce najdete mikrometrická měřidla, posuvná měřítka, hloubkoměry a další nepostradatelné pomocníky.

Proč spolupracovat s Mnichovský – TOOLS?

Najít spolehlivého partnera, který vám zajistí profesionální nástroje, není jednoduché. V případě české firmy Mnichovský – TOOLS však získáte mnohem více. Krom vysoce spolehlivých kalibrů a měřidel také odborný poradenský servis a individuální přístup. Dodavatel garantuje bleskové řešení všech poptávek. Firma je na trhu přes 20 let a výrobky si pečlivě vybírá s ohledem na kvalitu a dlouhou životnsot.

Měřidla

Sortiment čítá měřidla pro průmyslové a strojírenské využití. Nabídka je bohatá a obsahuje mikrometrická měřidla, posuvná měřítka, posuvné hloubkoměry, výškoměry, digitální číselníkové úchylkoměry, nastavovací kroužky a sady koncových měrek. V případě zájmu dostanete s každým měřidlem i kalibrační protokol z akreditované laboratoře Trescal.

Kalibry

Co se týče nabídky kalibrů, nechybí v ní válečkové kalibry a závitové kalibry typu M (metrické), G (trubkové), UNC, UNF, UNEF a NPT. Stejně jako v případě měřidel získáte nástroje vysoké kvality za velmi příznivou cenu. Vzhledem ke skladovým zásobám nebudete muset zbytečně čekat – Mnichovský – TOOLS uspokojí vaše potřeby ve velmi krátkém čase. Máte další dotazy ohledně sortimentu? Zeptejte se přímo profesionálů z Mnichovský – TOOLS. Rádi vám doporučí optimální řešení!

Publikováno: 12. 10. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Jakub Novotný