Výběr kancelářských židlí se nevyplácí podceňovat

Kdo pracuje v kanceláři, velmi dobře ví, že je to práce, jako každá jiná. Někdo by mohl namítat, že sedět za pracovním stolem je nenáročné a je to spíše odpočinek. To není v žádném případě pravdou. Bylo mnohokrát prokázáno, že dlouhé sezení neprospívá všeobecnému zdraví. Jednak dochází k absenci pohybu, což může mít za následek nevítané přibírání na hmotnosti, ale také další změny, mezi které patří zejména problémy s kosterním svalstvem či se zády a krkem. Přece jen se však dají i tyto nepříjemnosti vhodně potlačit a eliminovat. Ptáte se jakým způsobem? Jednou z cest je výběr správných kancelářských židlí.

Ergonomie vycházející z charakteristik lidského těla

Kancelářské židle jsou dnes nabízeny v mnohých variacích. Ne všechny ale poskytnou optimální vlastnosti. Základem je správně navržená ergonomie kancelářské židle. Ta se musí odvíjet od charakteristik lidského těla. Člověk se na židli musí jednak cítit příjemně, ale zároveň je vhodné, aby židle splňovala základní předpoklady ke správnému držení těla. Důležité jsou rovněž materiály, ze kterých je židle vyrobena. Měly by být kvalitní, židle by měla být pevná. Podceňovat se nemá ani správná velikost židle, protože na rozdíl od polohovacího kancelářského křesla židle již nelze dodatečně nastavit.

Levné židle s akcí "Židle 1+1"

Potřebujete pořídit nové a levné kancelářské židle a nevíte, na jakého prodejce se obrátit? Doporučujeme návštěvu webu primazidle.cz. Zde na vás čeká bohatý sortiment nejen kancelářských židlí, ale i dalších jejích typů. Potěší především bohatá nabídka, příjemné pořizovací ceny a rychlé jednání. Chcete-li výrazně ušetřit, vyplatí se využít nabídky Židle 1+1 – kdy za cenu jedné kancelářské židle získáte druhou zcela zdarma – akce kancelářské židle vás stoprocentně zaujme! Vybírat můžete z několika modelů osvědčených a poptávaných kancelářských židlí.

Publikováno: 29. 04. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Jakub Novotný

Tagy: akce kancelářské židle | levné kancelářské židle