Kde si v Itálii perfektně zalyžujete za málo peněz?

Zima v České republice stojí posledních několik let za „starou belu“. Pokud už ani vás nebaví lyžovat na blátě a stát nekonečné fronty, rozhodněte se a vyrazte za pohádkovými zimními podmínkami do Itálie. Týden plný perfektně upravených sjezdovek a slunného počasí vás vyjde na stejné peníze jako v ČR. Víme, která střediska patří k něm levnějším a současně velmi kvalitním!

Top 3 „money friendly“ italská alpská střediska

Velký počet milovníků zimních sportů míří každoročně do Tonale - Ponte di Legno, které je dobře přístupné také z ČR. Cesta sem vede převážně po dálnicích a dá se zvládnout za cca 8 hodin. Lyžování Tonale dostane i vás. Středisko nabízí 100 km sjezdových tratí. Najdete zde dlouhé modré a červené sjezdovky i prudké černé, které ocení vyznavači adrenalinové jízdy. V jeho okolí se nachází velké množství hotelů, penzionů i apartmánů, v nichž je ubytování cenově nejvýhodnější. Lyžování Itálie si plnými doušky a přitom za málo peněz užijete také v areálu Valdidentro San Colombano. Je možná méně známý, ovšem právě proto se vyplatí zamířit právě sem. Středisko se nachází nedaleko věhlasné lyžařské oblasti Livigno. Mnoho lidí míří sem, takže svahy Valdidentro nejsou přeplněné. Užijete si celkem 25 km sjezdovek, budou se zde bavit hlavně rodiny s dětmi. Cenou a dokonale upravenými sjezdovkami potěší také středisko Monte Bondone. Těste se na dlouhé sjezdy a plno zábavy v místním snowparku. Největším lákadlem je sjezdová trať Gran Pista s délkou cca 3, 5 km. Nejen na ní se budete kochat pohledem na alpské velikány a užijete si pohodu a klid.

Kupte online, ušetříte!

Lyžařské zájezdy do Itálie koupíte výhodně díky srovnávači zájezdů NewTravel.cz. Porovnává nabídky prověřených českých kanceláři a během několika vteřin i vám nabídne zájezd odpovídající vašim požadavkům. Je výhodou, že po výběru zájezdu budete přesměrováni přímo na stránky cestovní kanceláře, se kterou pohodlně vyřídíte všechny formality.

Publikováno: 01. 09. 2016

Kategorie: Cestování

Autor: Ivana Kolářová