Pronájem svatebních stanů s DIY prvky

Požádal vás partner o ruku a začínáte plánovat svatbu? Marně si lámete hlavu, kde objednat obřad a kam pozvat na svatební hostinu příbuzné? Máte omezený rozpočet a přitom byste chtěli mít svatbu podle nejmodernějších trendů? Pak jste na správné adrese. Již dávno je přežité, že svatba musí proběhnout v obřadní síni nebo v kostele, aby se pak následné pohoštění konalo v interiéru restaurace. Dnes móda velí, že nejhezčí svatby jsou ty přírodního rázu, v lůně biotopů s netradičními panoramaty. Nevěsty jako víly s kyticemi z lučních květů mohou najít veškeré zázemí ve svatebním stanu. Ten lze postavit kdekoliv je libo. Na rozkvetlé louce, na břehu rybníka, pod horami nebo na vlastní zahradě.

COOL svatební trend

Pronájem svatebních stanů je optimalizován na konkrétní případy. Stačí vznést online požadavek pomocí interaktivního formuláře a obchodní zástupce MP Tent vám vypracuje nabídku na míru. Svatební stan lze koupit nebo pronajmout v rozměrech od 6x12 metrů až po 8x20 metrů. Takové stany dokážou pojmout desítky lidí a nabídnout jim místo k sezení i tanci. Vedle možnosti stany zakoupit přímo od výrobce je častěji využíváno zapůjčení. Svatební stany pronájem jsou ekonomicky výhodnější, pokud nemáte v plánu se vdávat opakovaně. S trochou nadsázky lze říct, že svatební stan se stane vaší dočasnou svatyní pro individuální DIY výzdobu, kterou lze přizpůsobit ročnímu období, počasí, náladě i emočnímu rozpoložení. Co stan, to jiná dekorace. Svatbu tak lze pojmout vskutku originálně.

Kreativní a levné řešení

Jistě se ptáte, nakolik vás toto zázemí vyjde? Jak moc zatíží váš svatební rozpočet? Představu udělá pronájem party stanů ceník. Částky za pronájem jsou lidové a jsou šité zájemci přímo na míru. Čím větší svatba, tím větší potřeba stanů, za něž se dá vyjednat množstevní sleva. Neváhejte kontaktovat obchodního zástupce, který má kompetence pro individuální kalkulaci. Svatební stany jsou velmi žádané, proto se jejich rezervace provádí několik měsíců předem. Ke stanům je možné doobjednat podlaha, lavice 220 cm, stoly 220 x 70 cm, ubrusy a osvětlení, aby bylo vybavení plně funkční a komfortní. Výhodou mobilního přístřešku je schopnost otevřít boční stěny, zajistit větrání a přizpůsobit se teplému počasí nebo naopak stany uzavřít a pomocí plynových lamp nebo přímotopů v nich přitopit. Všechny varianty stanů jsou nepromokavé a odolné proti větru.

Publikováno: 16. 04. 2023 / Aktualizováno: 05. 08. 2020

Kategorie: Nezařazené

Autor: Ivana Kolářová