Co všechno by vám přineslo virtuální sídlo společnosti v Praze?

Pokud nežijete na jiné planetě, o možnosti virtuálního sídla jste už určitě museli slyšet. V Česku je v posledních letech čím dál populárnější, a tak jste možná i vy začali uvažovat, zda by se vám něco takového nevyplatilo. Ve většině případů vyplatilo. Virtuální kancelář Praha vás vyjde na pár stovek měsíčně v závislosti na adrese a službách obsažených v balíčku. Všechny ty výhody za tuto částku určitě stojí.

Prestižní adresa se počítá

Mít sídlo nedaleko centra Prahy je otázkou prestiže. Firma hned působí profesionálněji, než když sídlí v nějakém neznámém městě či vesničce. Důležité je to nejen při budování obchodních konexí, ale i při oslovování nových zákazníků. Pražská firma prostě často působí důvěryhodněji.

Finanční úřad na vás nebude mít čas

V Praze sídlí tolik firem, že je pro finanční úřad opravdu nemožné kontrolovat je všechny. V hlavním městě je šance kontroly ze strany úřadu výrazně nižší, možná se jí během svého života ani nedočkáte.

Získáte reprezentativní prostory

Obvykle je možné na dané adrese využívat kancelář či konferenční místnost. Získáte tedy prostor, kam si můžete vodit zákazníky nebo obchodní partnery. Reprezentativní prostor, který udělá dobrý dojem.

Pro OSVČ: Ochrání vaše soukromí

OSVČ často kancelář nepotřebují, musí mít ale někde zapsané oficiální sídlo. Uvádí ho na své domovské adrese, což je jednoduché, ale ne příliš chytré. Připravují se tím totiž o soukromí, jejich adresu si může kdokoliv dohledat na internetu. S virtuálním sídlem je ztrátě soukromí konec.

Ušetříte

Ten nejdůležitější důvod na závěr. Přibývá firem, které nepotřebují fyzickou kancelář, a právě pro ty je virtuální sídlo společnosti Praha jako dělané. Na co utrácet desetitisíce za pronájem skutečné kanceláře, když ta virtuální stojí pár stovek? Ušetřené peníze lze využít pro rozvoj podnikání.

Publikováno: 22. 07. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: Ivana Kolářová