Flexbilní a úsporné bydlení – to je mobilheim!

Představte si, že si místo zahradní chatky či letního sídla pořídíte dům, se kterým se budete moci přesouvat kamkoliv, kde se vám zalíbí. Takto například můžete v létě vyrazit k moři a v zimě třeba do nějaké vysokohorské oblasti. Zdá se vám to jako nemožné? Tak to vás poopravíme, protože vám představujeme mobilheimy!

Jedná se o mobilní domy, jejíž výhoda číhá už přímo z jejich názvu – tedy mobilita. Můžete se s nimi přesouvat po celé krajině či Evropě, stačí je jenom jednoduše připnout za auto a odjet s nimi. Mají hned několik neopomenutelných výhod. První je jejich cena – ta je v podstatě podobná jako u osobních automobilů, takže sami vidíte, že zakoupit tyto domy se skutečně oplatí.

Není to však jenom o ceně. Mobilheim je totiž v podstatě i imidžovou záležitostí. Vždyť lidi, kteří takto samostatně a svobodně žijí a neustále se přesouvají z místa na místo, získávají v očích těch ostatních okamžitě jiné postavení. Mobilní domy nejsou zrovna určeny pro každodenní žití, spíš jde o víkendovou či oddechovou záležitost – jsou přímo ideální náhradou za klasické chatky. Představte si takovou dobrou chatu s kamarády, jenž máte rozlezené po celé republice. Tak jednoduše vezměte mobilheim a můžete se s nimi setkat prakticky kdekoliv.

Nabídka mobilheimů čítá modely domů různé velikosti či vybavení – najdete zde menší, ale zato útulné mobilní domy, ale také větší a okázalejší stavby. V těch luxusnějších také najdete zajímavé vybavení, jako třeba úložné prostory či dokonce plynový krb. Nesmíme zapomenout na energetickou úspornost mobilních domů – ty někdy ani nemusíte zapojit do inženýrských sítí, takže výrazně ušetříte na jejich používání.

Pokud vás zaujala naše nabídka a chcete něco pozitivního změnit na svém způsobu bydlení, tak neváhejte a zakupte si mobilní domy třeba i prostřednictvím internetu – tam na stránce www.mobilni-domy-prodej.cz naleznete mnoho krásných a velmi dobře použitelných mobilních domů!

 

Publikováno: 18. 08. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová

Tagy: Mobilheimy | Mobilní domy