Kdo nevibruje, neví, co je slast. Seznamte se s nejlepšími vibrátory na trhu!

Ačkoliv nepatří mezi běžná témata hovorů, české ženy na něj nedají dopustit. A nejen ony, s vibrátory všeho druhu s chutí dovádí i muži. Pokud jste nejoblíbenější erotickou pomůcku přesto přehlíželi nebo se jen styděli zavítat do sexshopu, nepřestávejte číst. Prozradíme vám vše, co byste o „robertcích, jak jsou vibrátory často přezdívány, měli vědět.

Co je vibrátor a jak se od něj liší dildo?

Přestože nepochybujeme o tom, že pojem vibrátor známe, pro jistotu si zopakujme základní charakteristiku a rozdíl mezi ním a dildem: jak vibrátor, tak dildo imitují mužský penis; dildo však nevibruje a obvykle tvarem více připomíná pánské genitálie. Vibrátory mohou mít až futuristické tvary. A abyste neměli výběr tak jednoduchý, narazíte při něm na další typy vibrátorů: anální vibrátory, vaginální vibrátory s dráždidlem bodu G, pulzátory, duální vibrátory, prstové vibrátory, womanizery apod. Jednotlivé vibrátory se neliší pouze tvarem. Vyrábí se z různých materiálů. K nejoblíbenějším patří silikon, gel (jelly), imitace lidské kůže, plast a sklo. Výjimkou nejsou ani luxusní hračky z drahých kovů. A konečně i vibrátory latexové, které jsou velmi poddajné, ale náročnější na údržbu. U latexu navíc hrozí alergická reakce.

Vibrační vajíčka

Kompaktní, elegantní a velmi hravá. Taková jsou vibrační vajíčka, která právem patří k nejoblíbenějším typům vibrátorů na trhu. K top produktům patří vajíčka značek B Swish, FeelzToys. Některé modely (např. Gballs 2 od Fun Toys) lze dokonce ovládat přes mobilní aplikaci. A to je teprve zábava!

Masážní hlavice

Dobrou volbou může být i vhodně zvolený masážní vibrátor. Oproti klasickým strojům ho využijete nejen při dráždění klitorisu a dalších erotogenních zón, ale také v rámci klasické masáže (třeba ztuhlé šíje). Stejně jako v případě ostatních typů vibrátorů dostanete na výběr z mnoha variant, které se liší funkcemi i designem. K nejlépe hodnoceným masážním vibrátorům patří hlavice Swakom Emma s vyhříváním a výrobky od Rianne S. Kmodelu Bella Mini dokonce dostanete stylový náramek.

Publikováno: 09. 02. 2020

Kategorie: Ženská duše

Autor: Ivana Kolářová