Cesty jsou plné aut

I když naše finanční situace není dobrá, stále se nevzdáváme tohoto našeho společníka. Auto je z finančního hlediska rovnocenným členem naší rodiny. Pokud tedy šetříte na svých koníčcích či jiných méně potřebných drobnostech, přepočítejte si kolik Vás měsíčně vyjde provoz vozidla.

Někdo však auto potřebuje na každodenní dojíždění do práce. Když se však občas zastavíte na ulici, zejména během ranní špičky nebo odpoledne když se všichni vracejí z práce zjistíte, že ve většině aut sedí pouze řidič. Proč se pak, zejména ve velkých městech, divíme, že na silnicích vznikají zácpy a kolony?! Kdybychom každé auto naplnili alespoň 3 osobami, znamenalo by to velký úbytek aut z našich cest. Kolony by tak byly mnohem vzácnějším jevem.

Ať už auto nepotřebujete pravidelně a větší část roku tráví jen v garáži, nebo chcete i tím málem přispět k čistšímu ovzduší ve svém okolí, zbavte se ho. Autobusová doprava jezdí i do menších obcí, nebo se projděte pěšky. Pohyb prospěje každému a i Vám může zlepšit zdraví a dodat energii.

Občasnou nutnost automobilu může i Vám vyřešit autopůjčovna citycar.sk. Její službu můžete využít při přepravě osob, například na letiště při odjezdu na letní dovolenou.

Pokud často cestujete na služební cesty avšak ne autem, pro případ nouze si můžete na tváři místa toto i jednoduše půjčit. A to i v menších městech. Autopůjčovnu v Trenčíně tak najdete bez větších problémů. Pokud potřebujete auto v sousedním kraji autopůjčovnu v Žilině najdete i na internetu.

Publikováno: 23. 05. 2013

Kategorie: Auto-moto

Autor: Ivana Kolářová