Nejlepší dodávka? Přece ta zapůjčená!

Plánujete stěhování na novou adresu? Nebo jen potřebujete rychle dodat materiál na stavbu? Osobní automobil je v tomto případě velmi neefektivní, ne-li naprosto nevhodný - raději si vypůjčte dodávku. Vzhledem k tomu, jak je pořízení vlastní dodávky finančně náročné, a také s ohledem na to, že by většina lidí stejně dodávku využívala jen minimálně, je nejlepším řešením zápůjčka. Nejenže vám vypůjčení dodávky ušetří značné množství času, ale především dodatečné náklady za dopravu a další položky. Pokud si nevíte rady, kde si kvalitní a spolehlivou dodávku vypůjčit, zkuste osvědčený pronájem dodávek - Praha van2go. Společnost vám ochotně poradí s výběrem a doporučí vhodný model tak, aby byly dostál všem vašim požadavkům.

Jak vybrat vhodnou dodávku?

První otázka, která vás zajisté napadne ještě před samotným vypůjčením, je, jak vybrat vhodnou dodávku, aby zvládla to, co se po ní bude žádat. Nemusí nutně sloužit k přepravě materiálu či stěhování, v širokém výběru vozidel je také k dispozici minibus. Takže pokud potřebujete přepravit větší počet osob, s minibusem to nebude žádný problém. Navíc ho v případě můžete mít i s profesionálním řidičem. Pokud však potřebujete přestěhovat nábytek ze starého příbytku do nového, v nabídce van2go naleznete dodávky značky Opel, konkrétně modely Vivaro či Movano. Potřebujete vozidlo s větší plochou? S tím vám bez reptání pomůže Movano valník s celkovou plochou až 20 m³. Dobrý zpráva je, že van2go necílí pouze na hlavní město. Dodávku si mohou zapůjčit také zákazníci ze severomoravského kraje. Stačí zvolit správnou pobočku - půjčovna dodávek Ostrava.

Je vypůjčení vozidla složité?

Odpověď je zcela jednoznačná – samozřejmě, že není. Žádné zdlouhavé papírování u půjčovny dodávek van2go nečekejte. Pronájem probíhá zcela jednoduše a bez problémů.

Jak provedu objednávku?

Svou objednávku vyřídíte na webových stránkách nebo telefonicky. V případě, že jste zvolili první variantu, si stačí vybrat dodávku, která vám vyhovuje, vyplnit formulář a zaplatit požadovanou částku.

Platba a dovoz

Celý platební proces probíhá buď prostřednictvím platební karty, anebo převodem. Pak už jen stačí vybrat místo, kde si chcete dodávku vyzvednout, a je hotovo.

Publikováno: 23. 09. 2021

Kategorie: Auto-moto

Autor: Ivana Kolářová