Co pod kalhoty? No přeci kvalitní zboží z USA!

Pro každého muže je pohodlí pod kalhoty v těch nejintimnějších místech těla velice důležité. Vždyť právě tyhle druhy oblečení nosíme během celého dne a proto je velice důležité, aby byli vyrobené z kvalitních a pohodlných materiálů, zabezpečujících nejen komfort, ale také zdravotní nezávadnost na kůži, která je v těchto místech zvlášť citlivá. Pojďme si tedy stručně představit některé nejčastěji nošené druhy spodního prádla.

Mnoho mužů si velice rádo obléká trenky, které jsou velice pohodlné a jsou navíc vyráběny v mnoha různých rozměrech či barevných vyvedeních. Kromě toho také na trenkách najdete víceré zajímavé vzory, jenž zaujmou svou nápaditostí a důvtipem. Zkrátka, tento typ prádla je vhodný pro všechny muže, kteří mají v sebe aspoň špetku smyslu pro humor a zábavu!

Pánské slipy jsou sice ještě stále nabízené a často nošené, avšak v současnosti jsou mnohem víc populární boxerky. Ty už nosí většina mladých mužů, jelikož jsou modernější a také výrazně pohodlnější než klasické slipy. Je to dané z jejich střihu – ten je vyvedený výrazně volněji, než je tomu při klasických slipech. Jsou zde také používány špičkové materiály a mnohé barevné či vzorové vyvedení.

Možná jste však o něco extravagantnější a tak chcete vyzkoušet něco jiného. Jestli vás nebaví klasické boxerky či slipy, tak vám můžeme s radostí odporučit pánská tanga! Možná jste viděli klip k písni ,,I am sexy and I know it“ od zpěváka LFMAO, který ve videu předvádí své přednosti právě díky tomuto druhu spodního prádla. Pánská tanga jsou vskutku zajímavým produktem a skutečně dokážou zvýraznit přednosti zdatných mužů. Při dodávaní jsou samozřejmě diskrétně zabaleny.

Další novinkou jsou jocksy. Ty vypadají podobně jako slipy či boxerky – avšak na zadní straně drží pouze na gumě a jsou tak velice oblíbené hlavně v horkých letních dnech, jaké nás teď trápí. Můžou být využity také při sportovních aktivitách, kde je důležitá průdyšnost spodního prádla.

A kde všechny tyhle skvělé druhy spodního prádla zakoupit? Odporučujeme vám internetový obchod www.podkalhoty.cz, který nabízí ty nejkvalitnější druhy zboží, dováženého až z USA od prestižních světových značek. Na tomto obchodu najdete ty nejnovější typy trenek či boxerek, přičemž se můžete těšit na rychlé dodání a výhodné ceny.

Publikováno: 06. 08. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Kolářová

Tagy: boxerky | jocksy | pánská tanga | trenky