Manipulační technika pro náročné

Pro svou firmu nehledáte zastaralé a opotřebované vozíky, ale chcete investovat do ověřené značky? Kvalitní vysokozdvižné vozíky musí splňovat podmínku dlouhé životnosti. Z toho většinou plyne i firmou garantovaná doba záruky, která může být i vysoce nadstandardní, jde jen o to správně hledat. Raději si připlatit za kvalitu, než po pár letech nakupovat nový šunt. Jak si vybrat a kde hledat informace?

Moderní technologie a doživotní záruka

Při výběru nízkozdvižných vozíků a vzv se zaměřte především na kvalitu technického provedení, nosnost, tichost provozu, variabilitu funkcí, jež konkrétní stroj nabízí, a jeho možnosti využití v konkrétních provozech. Dlouhá životnost je ovšem základ všeho, od toho se většinou odvíjí nízké provozní náklady a kvalita poskytovaného servisu k výrobku, případně dostupnost náhradních dílů. Některé firmy za využití inovativních technologií vyrábějí paletové vozíky s doživotní zárukou, tu věc prostě nemůžete rozbít, a když se tak přece jen stane, firma vám to vynahradí. Vysokozdvižné a paletové vozíky vybírejte pouze tam, kde je v ceně výrobku zahrnuta celá řada dalších nadstandardních služeb.

Manipulační technika Toyota

Japonská Toyota je nejen jedním z největších výrobců aut na světě, její záběr je daleko širší a své zástupce má i u nás. Společnost Toyota v České republice působí od roku 1991, kde vystupuje pod názvem Toyota Material Holding a prodává mimo jiné špičkovou manipulační techniku, která je charakteristická svou bezkonkurenční výdrží. Zásadní průlom ve firmě znamenalo před skoro 70 lety představení paletového vozíku BT Lifter, jenž je natolik unikátní a kvalitní, že na šasi vozíku Toyota poskytuje doživotní záruku a stále ze svých úspěchů těží. Pro všechny výrobky je dostupný 24/7 servis, do 24 hodin firma poskytuje náhradní díly kdekoli po Evropě, nabízí i praktická školení v zacházení se stroji. Pokud vybíráte kvalitní vysokozdvižný vozík, s Toyotou určitě neuděláte chybu!

Publikováno: 05. 10. 2016 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Technika

Autor: Ivana Kolářová