Jak dlouhý světelný řetěz koupit na stromek

Nikdy není dost brzo připravit se na vánoční svátky. Vsaďte na moderní LED osvětlení, které se vyznačuje mimořádně dlouhou životností, ale i jeho pořizovací cena je velmi příznivá. Vynaložená investice se vám navíc velmi rychle vrátí. Zajímá vás, jak dlouhý LED řetěz koupit například pro 150 cm nebo 200 cm vysoký vánoční strom? Výběrem dokonalého vánočního stromu ještě nic nekončí, protože LED osvětlení bude tou pomyslnou třešničkou na dortu.

Světelný LED řetěz na menší strom

Na menší vánoční stromek dosahující výšky maximálně 150 centimetrů vám bohatě postačí světelný LED řetěz 10 metrů. Nic se nemá přehánět a o vánočním osvětlení to platí také. Nepůsobí pěkně, pokud malý vánoční stromek zahltíte vánočními světýlky tak, že ani nepůjdou vidět vaše rovněž velmi pečlivě vybrané vánoční ozdoby a krásně nazdobené voňavé perníčky.

Světelný LED řetěz na velký strom

Naopak opravdu vysoký vánoční stromek si zaslouží pořádné LED osvětlení. V tomto případě volte světelný LED řetěz o délce 20 metrů, který by měl být opravdu dostačující i v případě, že strom bude opravdu huňatý.

Další tipy pro výběr světelných LED řetězů

Univerzální LED řetěz vám poslouží i na mnoha jiných místech. Uvidíte, že vždy najdete uplatnění pro LED řetěz o délce 20 metrů. Díky němu ozdobíte schodiště, balkon i terasu. Při venkovním použití však dbejte na to, aby LED řetěz byl dostatečně odolný. A nezapomeňte si pořídit také další moderní osvětlení. Například oblíbené vánoční LED rampouchy vytvoří kouzelnou atmosféru na vaší zahradě, elegantní LED koule nebo kužely se budou skvěle vyjímat u vašich vstupních dveří. A vyhraje u vás příjemné LED osvětlení s teplým nádechem, nebo moderní světelný LED řetěz s modře zabarveným světlem? A nezapomeňte na barevné LED řetězy, které nadchnou nejen vaše děti!

Publikováno: 16. 09. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová