Letní dovolená levně: Kam se vydat?

Spotřební ceny v posledních měsících vyletěly do astronomických výšin. Myslíte si, že se vás letos dovolená ani týkat nebude? Podívejte se, kam se vydat.

Hurá na chatu!

Když si vybavíte všechny možnosti, které se vám v létě naskýtají, jako první vás jistě musí napadnout chata. Levné chaty k pronájmu vás zavedou do dosud neobjevených míst. Zažijete zcela nové příběhy a budete moci dokonale relaxovat. Pronájem chaty u vody, nebo třeba pronájem chaty pro rybáře přímo u vody – to jsou ta pravá místa, kam se vydat. Vezměte celou rodinu a vydejte se objevovat krásy naší země. Chaty nestojí mnoho a nabídnou vám dokonalé zázemí pro vaši příjemnou dovolenou. Konečně si odpočinete od každodenních starostí. Oblíbený je například pronájem chalupy na Šumavě.

Do kempu? No jasně!

Jedna z nejlevnějších variant pro letní dovolenou, kterou můžete prožít. Vezmete si stan a spacáky a vydáte se do některého z odlehlejších míst naší země. Právě tam vítají ochotně každého návštěvníka. Ne příliš frekventovaná místa vám dovolí poznat se s novými lidmi, ale také prožít klidnou dovolenou na novém místě. Naše republika je kempy doslova protkaná, stačí si jen vybrat. Stan vás sice proti nepřízni počasí nechrání tak, jako chata, ale zato máte možnost si vyzkoušet své limity.

Jednodenní výlety

Nepřejete si platit za ubytování a raději byste se vždy večer pohodlně vrátili domů, kde máte své jedinečné zázemí? Naplánujte si svou dovolenou tak, aby byla přesně podle vašich představ. Jeden den se můžete věnovat objevování kulturních památek, další zase sportovním aktivitám. Na třetí den si naplánujte wellness, poté třeba návštěvu divadla s výbornou večeří. I jednodenní výlety vám pomohou prožít skvělou dovolenou. Ušetříte za ubytování.

Dovolená vás nemusí stát všechny úspory za uplynulý rok. Zaměřte se na takové aktivity, které nejsou finančně náročné. Vydáte se na chatu nebo do kempu?

Publikováno: 01. 03. 2022

Kategorie: Cestování

Autor: Ivana Kolářová