Malešice jsou místem, kde už dlouhé roky vládne příroda a klid

Pokud jste se už rozhodovali, kam zaměřit svou budoucnost, zřejmě máte menší dilema. Chtěli byste žít někde poblíž přírody, ale dobrá dostupnost MHD, koníčků nebo obchodů je také velmi důležitá. Co s tím? Nemusíte dělat žádné dílčí kompromisy, protože desátá z pražských čtvrtí nabídne všechno v jednom balení! Praha není jen o betonu a šedi, právě naopak. Každým rokem rostou moderní stavby, ve kterých mohou žít poklidným životem mladé rodiny. Hledáte také své místo na slunci? Pak vás mohou oslovit právě Malešice. Můžete mít zeleň na dosah ruky a užít si chvilky plné odpočinku.

Zbývá jen několik málo posledních bytů

Nabídka se ztenčuje a je tedy nejvyšší čas k rozhodnutí. Byty k prodeji v Malešicích se těší na své nové majitele, může jít o zajímavou rodinnou investici. Přemýšlejte do budoucna, vaše děti mohou mít jednou svůj vlastní startovací byt. Snadnější začátek do života je opravdu velké plus, že? A navíc, když se rozhlédnete právě po Malešicích, zjistíte, že tu je i několik historických památek. Výhodou je i blízkost Malešického parku. Pokud tedy velmi rádi odpoledne odpočíváte v prostředí plném zeleně, dostanete k tomu příležitost, která je doslova za dveřmi. Botanická zahrada, viadukt, evangelický kostel a mohli bychom pokračovat, míst lákajících k zastavení a relaxaci je tady rozhodně víc než dost. Osm hektarů je pro městský park opravdu zajímavé číslo. Výhodou je i skvělá občanská vybavenost.

Nákupy, ale také zázemí pro děti

V tomto místě najdete jednoduše vše, co je důležité a podstatné. Pokud máte dlouhodobě v plánu pořídit nové bydlení, Malešice si zaslouží svou šanci. Školy, lékárny nebo možnosti, kde trávit volný čas? Ale jistě, nabídka sportovišť je bohatá, takže se budete velmi snadno udržovat v kondici. Jen najít potřebné odhodlání!

Publikováno: 29. 12. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová