Váháte nad jazykovým kurzem? Jazyková škola Britannika vás zve na ukázkovou hodinou

Všichni víme, že výuka cizích jazyků v českých státních školách není vedena úplně nejšťastnějším způsobem. Často jde o biflování gramatických pravidel i slovíček s vyplňování nudných cvičení v pracovních sešitech. Přitom jazyk se dá učit i jinak. Pochopíte to, když se pustíte do nějakého jazykového kurzu. Jazykové školy jsou v metodách výuky někde úplně jinde. Kurzy se obvykle konají v menším počtu studentů, než je ve školní třídě, ale hlavně se nejede nudně podle učebnice. Jasně, bez ní by to šlo jen těžko, potřebujete nějaký pevný bod, kterého se budete držet. Jenže cizí jazyky by se měly učit hlavně komunikací a praktickým používáním. Toho si je vědoma například jazyková škola Praha 2 - https://www.jazykovekurzypraha.cz.

Hlavní rozdíl oproti výuce ve škole? Přístup učitelů

Mnozí z nás si vypěstovali nechuť k jazyku také kvůli přístupu učitelů na základní či střední škole. Člověk se téměř bál promluvit, aby náhodou neřekl něco špatně. Spolužáci se smáli a učitelka se chovala povýšeně. Přesně tohle se ale v jazykových kurzech neděje. Lektoři k vám přistupují jako k dospělému člověku, který na kurz chodí dobrovolně s cílem zlepšit se. Dobře ví, že si nezasloužíte nadávat za každou chybu, ale naopak podpořit ve vaší dobré snaze. Proto se studenti v jazykových školách cítí mnohem lépe než na hodině cizího jazyka v klasické škole.

Drahé? Kvalitní jazykové kurzy si může dovolit každý!

Jazykové vzdělání něco stojí, ale zase tolik cenově nedostupné není. Zmiňovaná jazyková škola Britannika se sídlem v Praze 2 navíc nabízí celou řadu speciálních slev. Například studenti a senioři nad 60 let mají slevu ve výši 25 % z ceny kurzu pro veřejnost. Britannika také umožňuje zapůjčení učebnic, takže si nemusíte kupovat drahé učební materiály. A pokud si stále nejste jistí, jestli chcete vložit peníze do jazykového kurzu, přijďte na hodinu na zkoušku! Zdarma můžete přihlížet tomu, jak probíhá výuka ve vámi vybraném kurzu. Přihlaste se na webových stránkách https://www.jazykovekurzypraha.cz a zlepšete se v angličtině, francouzštině, ruštině, němčině, španělštině či italštiny. Tyhle všechny jazyky Britannika vyučuje.

Publikováno: 19. 07. 2020

Kategorie: Vzdělání a seberealizace

Autor: Ivana Kolářová