Nezařazené

Agáta Hanychová si vyrazila s mamkou do televize

Agáta Hanychová (27) strávila zamilovaný 1. máj pracovně. Ona i její matka, Veronika Žilková, byly pozvané, aby se zúčastnili přímého přenosu oslavy televize Metropol.

V pořadu pro maminy mluvili o výchově dětí a o svých prvních láskách. Jindy hovorná Agáta Hanychová byla mimo vysílání zamlklá. „Nechce nic říkat, tak ji nechte. Říkala jsem jí, že stejně nejlepšího chlapa na světě si porodila sama a žádný mužský úsměv nikdy nebude tak upřímný a láskyplný jako jeho,“řekla pro deník Super.cz Veronika Žilková.

Když pro obě holky pracovní povinnosti skončili, užili si krásné odpoledne v pražských Žlutých lázních, kde oslava narozenin televize Metropol probíhala. Agáta se se svým synem Kryšpínem vyřádila v dětském brouzdališti. Navíc se pochlubila, že už třikrát čůral na nočníku.

Dalšími osobnostmi, které se účastnili této akce, byly moderátorské hvězdy 90.let Eva Jurinová a Martin Severa. Dalším příjemným překvapením byl i dechovkář Josef Zíma, dále herec David Suchařípa a herečka Markéta Hrubešová.