Bydlení na pražském Žižkově nabízí pestrou paletu výhod

Pokud jste se už dříve zamilovali do naší metropole, určitě jste už někdy přemýšleli i nad tím, jak by mohl vypadat váš budoucí život. Je to zásadní rozhodnutí, které se nesmí uspěchat. Na druhou stranu, čím dříve budete mít vlastní zázemí, tím lépe se začne budovat kariéra.

Investice do nemovitostí je záležitostí, která se nevyřídí za měsíc, ale je důležité vědět, že bytová jednotka může jednou posloužit i vašim dětem. Ty vstoupí do života bez hypotéky, což je nesporně obrovské plus a velká výhoda před většinou vrstevníků. Zaujala vás Praha 3? Je to čtvrť, která se velmi dynamicky rozvíjí a je vhodným rodinným zázemím.

Na výběr je také předzahrádka

Zaujala vás podobná myšlenka? Bydlení na Praze 3 Žižkov může mít řadu různých podob, stačí si jen vybrat z konkrétních dispozic. Existují desítky možností, například 2+kk s výměrou přes 46 metrů čtverečních a 4+kk, kde je k dispozici hned 113 metrů a počítá se s prostorným balkonem. Milovníky zeleně potěší předzahrádka, která náleží k bytovým jednotkám v prvním podlaží.

Máte už dlouho zálibu v pěstování okrasné zeleně? Nebo byste chtěli posezení na terase, kde se bude se šálkem kávy v dlaních báječně odpočívat? K mání jsou i sklep a komora na uskladnění různých věcí, nabízí se rovněž možnost přikoupení garážového stání za výhodnou cenu.


Okolní zeleň nabízí odpolední procházky

Máte rádi zeleň? Pak si jistě užijete procházku na Vítkov, ale také odpolední klid v Židovských pecích nebo parku Parukářka. Když se řekne Žižkov, každý si jistě vybaví hned několik různých míst, kterými kráčela česká historie. Milým bonusem je pak perfektní dopravní obslužnost. S autobusem se na metro dostanete doslova za několik málo minut, takže rodinným výletům o víkendu rozhodně nic nebrání. A vůz můžete klidně nechat odpočívat.

Publikováno: 30. 04. 2023 / Aktualizováno: 14. 11. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Adéla Záhorská