Dárky

Nafukovací bazény

Léto se „nebezpečně“ blíží a je na čase myslet na to, jak se zchladíte. Podle průzkumů přibývá rok od roku těch, kteří si pořizují bazén. Přidejte se do počtu a pořiďte si ho také.

Že je to drahá záležitost? To se nadzemních bazénů již netýká! Takový nadzemní bazén zakoupíte na internetu již za 9 990 Kč. Za tuto cenu získáte velký bazén o velikosti 457 x 122 cm. Díky své velikosti je vhodný pro rodinu s dětmi. Zatímco Vaše děti budou v bazénu dovádět, Vy si zaplavete nebo si můžete polenošit na nafukovacím lehátku. Postačí Vám menší a o to levnější bazén? Pak jsou pro Vás vhodné prstencové bazény. Svůj název si vysloužili podle jejich tvaru. Například prstencové bazény Intex pořídíte za neuvěřitelných 919 Kč. Jestliže je Vaším snem lenošení ve vířivce, investujte do vířivého bazénu. Ten Vám dopřeje masáž a relaxaci, kterou si můžete užívat po celý rok a to venku i u Vás doma. Termoizolační kryt z tmelenu dokonale ochrání Vaši vířivku před nepříznivými vlivy.

Říkáte si, že pro Vás je bazén zbytečný, ale nechcete ochudit své ratolesti. Řešením jsou nafukovací bazény. Pokud chcete Vašim dětem dopřát větší bazén, jsou tu pro Vás bazény Bestway Elliptic. Tento komfortní typ bazénů si Vaše děti zamilují.

Vaše plíce ušetří nafukovací pumpa, která nafoukne bazén, lehátko, člun i kajak.