Zdraví

Zdroj zdraví a energie – Shamballa 1024

Sužují Vás nemoci, snížená imunita nebo potřebujete dodat dávku energie? K posílení Vaší fyzické a duševní stránky můžete užívat léky a vitamíny, ale můžete vyzkoušet i účinky esoteriky, konkrétně reiki. Reiky je životodárná vesmírná energie. Zde Vás nečeká polikání pilulek, ale pouze přijímání léčivé duchovní energie, která prospěje Vašemu zdraví.

Někteří lidé věří, že v dávných dobách každý ovládal léčitelskou energii, ale stále modernějším způsobem života jsme tuto schopnost ztratili. Chcete se pokusit ji v sobě znovu nalézt? Zkuste to. Žádná omezení zde nejsou. Esoterikou se můžete nechat léčit nebo podstupte zasvěcení a poté můžete léčit další lidi, zvířata a i rostliny. Zasvěcením se ve Vás otevře energetický kanál, kterým budete přijímat duchovní energii přímo z Vesmíru. Jednou z energií je Shamballa.

Shamballa má několik etap. První je Shamballa 1024, ve které dochází ke spojení několika energií a tudíž je v současnosti jednou z nejsilnějších energií na planetě. Během patnácti minutové terapie pomocí Shambally odbouráte svůj stres, zkvalitníte si spánek a život celkově. Naučit se „ovládat“ Shamballu 1024 je jednoduché. Nemusíte si složitě zapamatovávat žádné symboly. Zde budete pracovat pouze s energií a Vaším dobrým úmyslem.