Rychlá a spolehlivá přeprava, aneb kurýr je tu pro Vás

Kurýrní služby se stávají naprosto běžnou položkou v rámci transportu zásilek. Lidé jsou totiž stále náročnější, a proto nechtějí na své zásilky čekat ani hodinu navíc. Právě proto se rozhodují pro kurýrní přepravu, která dokáže vyhovět přáním i těch nejnáročnějších zákazníků. Předností kurýrní služby je jistota, že Vámi poslaná zásilka bude doručena včas a bez jakýchkoliv problémů. Balíky, které jsou předány kurýrovi, jsou totiž doručovány plně individuálně. Tím odpadají starosti o to, zdali Vaše zásilka nebude ve spěšném doručování přehlédnuta a zapomenuta.

Mezi městy, ale i mezi státy

Když jde o služby kurýra, již dávno nejde jen o výsadu jedné země, či dokonce pouze jednoho města. Když má klient zájem o dopravu prostřednictvím kurýra, může požadovat i doručení do zahraničí. To otevírá zcela nové možnosti, co se týče transportu zásilek. Díky tomu je expresní přeprava zásilek ještě o mnoho kvalitnější, než byla doposud. Ať už tedy budete mít zájem o doručení balíku do Německa, na Slovensko, či kamkoliv jinam, můžete se spolehnout právě na kurýrní služby, které jsou zárukou úspěšného a hlavně rychlého doručení. V některých případech můžete očekávat doručení již několik hodin po podání zásilky. Samotná doba doručování však záleží na vytíženosti doručovatele a samozřejmě také na vzdálenosti, která je potřebná k doručení samotné zásilky.

Individuální řešení pro firmy

Emons, mezinárodní spediční společnost s více jak osmdesátiletými zkušenostmi v oblasti dopravy a logistiky, je vhodným řešením i pro náročné firemní zakázky. Doprava prostřednictvím spediční společnosti Emons bude spolehlivá, rychlá a bezpečná. Svůj podíl na tom mají tyto skutečnosti:
  • Pobočky nejenom v České republice, ale i v Německu, Švýcarsku anebo Itálii
  • Kontakty na přepravní společnosti napříč světem
  • Možnosti dopravy po silnici, kolejích, vzduchem i po vodě
  • Certifikovaný systém managementu kvality

Publikováno: 30. 11. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Ivana Kolářová