Víno a Versace, jsou tím nejlepším artiklem slunné Itálie

Elegance, luxus a originalita, právě tyto přívlastky skvěle vystihují původem italskou značku, která se vyhřívá na vlně zájmu a její popularita neustále roste. Zamilovali si ji snad všichni, a to nejen hvězdy showbusinessu. Róby od Versaceho jsou jednoznačně do detailů propracované a skvěle vyzvednou proporce každé nositelky.

Versace: Značka plná stylu a nadpozemské aury

Dnes věhlasné jméno spatřilo světlo světa již v roce 1978, kdy talentovaný Ital Gianni Versace otevřel první butik a s nadšením se pustil do navrhování. Gianni pocházel z Callábrie a zájem o módu byl zjevný již v útlém věku. Právě jeho matka byla majitelkou módního salónu, kde Gianni s radostí vypomáhal. Návrh první šatů zvládl Gianni v deseti letech, což nám dává jistý důkaz, že o jeho talentu jistě nelze pochybovat.

Správný krok aneb cesta do Milána

Gianni Versace opustil rodnou Callábrii a vydal se pro úspěch do Milána, jež je i v současnosti hlavním městem módy a módních přehlídek. Známý  je zcela jistě Týden módy, který se s hlubokou pravidelností v Milánu koná.

Pestrý výběr od Versaceho

Hlavním poznávacím znamením značky Versace je jednoznačně hlava medúzy, která se prezentuje nejen na šatech, ale také na parfémech,  kabelkách, špercích a dalších. Zahalte se i vy do značky Versace a vsaďte například na jiskrnou vůni, která je symbolem Itálie. Postačí první pohled na flakon parfému a zjistíte, že jsou ryze s nápadem provedené. Originální tvary, třpytivý obal a nadpozemská vůně, tohle vše můžete i vy najít v parfémech značky Versace. Každá z nás by si měla udělat radost a pořídit si alespoň jeden kousek, který v sobě nese odkaz značky Versace.        

Publikováno: 15. 11. 2012

Kategorie: Značky

Autor: Isména Čadová