Plánujte a pořádejte svatby a oslavy v pohodě a bez starostí s praktickými párty stany v záloze

Ať už plánujete svatbu nebo jinou oslavu, vhodné místo a zázemí je základním stavebním kamenem celé akce. Pokud chcete, aby se událost konala venku, vhodně vám k tomu poslouží párty stany. Jaké jsou jejich výhody a proč na ně po první zkušenosti nedáte dopustit?

Vhodný párty stan přizpůsobíte počtu hostů

V nabídce společností, které nabízejí pronájem párty stanů, narazíte na 2 základní typy:
  1. stany nůžkové,
  2. trubkové stany.
Vhodný typ stanu a jeho rozměry volte vždy podle počtu hostů a místností, které potřebujete ve stanech vybudovat. Nůžkové stany seženete ve velikostech 3×3 metry a 6×3 metry. Jestliže vám ani jeden rozměr nebude vyhovovat, můžete si pronajmout více stanů a vzájemně je propojit. Pořádáte-li obrovskou oslavu, sáhněte po trubkových stanech. Ty se totiž využívají při pořádání větších společenských akcí a lze z nich snadno vytvořit zázemí pro kuchyň, společenskou místnost nebo s ním jednoduše zakrýt třeba i pódium.

Bílá nebo stříbrná?

Jakmile si ujasníte, kolik stanů a v jakých rozměrech využijete, můžete popřemýšlet nad volbou vhodné barvy stanu. Opět platí, že v nabídce nejčastěji narazíte právě na dvě barvy, a to bílou a stříbrnou. Obě vypadají vkusně a rozhodně se dají využít také při pořádání venkovní svatby.

Nejste právě zruční? Nechte si stany sestrojit od profesionálů přímo na místě

Jestliže stavění stanů není vaší oblíbenou činností, lze si se společností, která párty stany zapůjčuje, sjednat také jejich sestavení i následnou demontáž, a to přímo na vámi zvoleném místě. Při pořádání venkovních akcí je moudré mít v záloze několik párty stanů, do kterých se mohou hosté v případě nepřízně počasí přemístit. Cena za pronájem párty stanu váš rozpočet příliš nezvýší a vy budete moci klidně spát, protože obavy z počasí již nebudou na místě.

Publikováno: 29. 12. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ivana Kolářová