Silikonové panny nabízejí nepřekonatelné zážitky

Realistické panny jsou fenoménem, který hýbe trhem se sexuálními pomůckami jako nic jiného. Jejich nádherné obličeje, svůdná těla a do detailu vytvořené intimní oblasti dokáží rozpálit každého muže doběla. Kvalitní realistické panny jsou vyrobeny z materiálů věrně napodobujících lidskou pokožku, takže dokážou při milování nabídnout téměř naprosto totožný zážitek jako skutečné ženy. Na rozdíl od nich vás však nikdy neodmítnou, nikdy je nebude bolet hlava a vždy ochotně vyhoví všem vašim erotickým tužbám.

Jak si užít milování s realistickou pannou ještě lépe?

Přestože mají kvalitní silikonové panny své intimní otvory vyvedené do nejmenšího detailu, nemají vlastní lubrikaci. K dosažení co nejrealističtějšího zážitku proto budete muset použít vhodný lubrikační gel. Je však velmi důležité použít pouze lubrikační gely na vodní bázi. Z všech okolností se naopak vyhněte lubrikantům obsahujícím silikon či minerální oleje. Vzhledem k tomu, že tělo realistické panny je vyrobeno většinou z materiálu TPE či měkkého silikonu, mohly by je tyto látky nenávratně poškodit.

Zvyšte realističnost sexuálního zážitku se silikonovou pannou

Ještě realističtější pocit při milování nabízejí kvalitní silikonové panny s vnitřním vyhříváním, které jim dodají přirozenou teplotu lidského těla. Velký výběr těch nejpokročilejších modelů najdete například v e-shopu topsexdolls.cz který je autorizovaným prodejcem nejlepších světových značek realistických panen. U realistických panen, které tuto pokročilou technologii neobsahují, si však můžete pomoci jinak. Jelikož materiály, ze kterých jsou kvalitní silikonové panny vyrobeny, velmi dobře uchovávají teplo, můžete pro jejich zahřátí na teplotu lidského těla použít zahřívací elektrickou dečku nebo teplou koupel ve vaně.

Publikováno: 08. 02. 2020

Kategorie: Zábava

Autor: Ivana Kolářová