Dárky

Muži milují originální dárky. O cenu přitom vůbec nejde!

Následující řádky jsou určeny především pro dámy, které vybírají dárek pro svého partnera. Inspiraci v nich samozřejmě najdou také pánové, protože i ti chtějí čas od času potěšit dobrého kamaráda pěkným dárkem. Otázka zní jasně – co darovat muži, aby měl z dárku upřímnou radost? Nablýskané rolexky, luxusní dovolená v Karibiku nebo jiný drahý dárek se sice jeví jako skvělý nápad, ale můžete zabodovat i bez toho, aby vaše peněženka vykrvácela. Není žádným tajemstvím, že si muži potrpí na originální věcičky všeho druhu. A jaké originální dárky pro muže patří k tomu nejlepšímu?

Trička s 3D efektem

Tričko jako dárek? Obyčejné neurazí, ale ani příliš nepotěší. O něčem jiném jsou však trička s 3D efektem. Konkrétně pak móda značky The Mountain, která se vyznačuje realistickými potisky. Nabídka je pestrá – z triček vystupují do prostoru zvířata i věci. Díky trojrozměrnému motivu jde o naprosto unikátní a nepřehlédnutelné kousky. Vskutku prvotřídní volba!

Balíček pivních speciálů

Sázkou na jistotu jsou také alkoholové dárky. Respektive v případě, že dotyčný není abstinent, což je s ohledem na statistiky českého národa velmi nepravděpodobné. Balíček pivních speciálů, tedy sada výběrových piv ze všech koutů světa, udělá radost každému pivaři. Jedinečné chutě, vůně a barvy – něco takového ve standardní nabídce hned tak neseženete.

Nůž v kartě Victorinox

Každý správný muž by měl mít nůž. Tento má rozměry kreditní karty, ale nabízí 13 skvělých funkcí. Jedná se o unikátní kousek značky Victorinox, která se vyznačuje nadstandardní kvalitou s má skvělou pověst. Multifunkční pomocník ukrývá otvírač dopisů (nožík), nůžky, špendlík z nerez oceli, tlakové kuličkové pero, pinzetu, zvětšovací sklo, dva šroubováky (3 a 5 mm), dva křížové šroubováky (00-0 a 1-2), pravítko (jednotky v cm i v palcích) a LED světlo. A vejde do peněženky!

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Investiční zlato

Nenechávejte své úspory jen tak ležet. Investujte je raději do zlata.

Přírodní produkty Phyteneo

Na běžné zdravotní problémy jsou tady přípravky značky Phyteneo.