Muži milují originální dárky. O cenu přitom vůbec nejde!

Následující řádky jsou určeny především pro dámy, které vybírají dárek pro svého partnera. Inspiraci v nich samozřejmě najdou také pánové, protože i ti chtějí čas od času potěšit dobrého kamaráda pěkným dárkem. Otázka zní jasně – co darovat muži, aby měl z dárku upřímnou radost? Nablýskané rolexky, luxusní dovolená v Karibiku nebo jiný drahý dárek se sice jeví jako skvělý nápad, ale můžete zabodovat i bez toho, aby vaše peněženka vykrvácela. Není žádným tajemstvím, že si muži potrpí na originální věcičky všeho druhu. A jaké originální dárky pro muže patří k tomu nejlepšímu?

Trička s 3D efektem

Tričko jako dárek? Obyčejné neurazí, ale ani příliš nepotěší. O něčem jiném jsou však trička s 3D efektem. Konkrétně pak móda značky The Mountain, která se vyznačuje realistickými potisky. Nabídka je pestrá – z triček vystupují do prostoru zvířata i věci. Díky trojrozměrnému motivu jde o naprosto unikátní a nepřehlédnutelné kousky. Vskutku prvotřídní volba!

Balíček pivních speciálů

Sázkou na jistotu jsou také alkoholové dárky. Respektive v případě, že dotyčný není abstinent, což je s ohledem na statistiky českého národa velmi nepravděpodobné. Balíček pivních speciálů, tedy sada výběrových piv ze všech koutů světa, udělá radost každému pivaři. Jedinečné chutě, vůně a barvy – něco takového ve standardní nabídce hned tak neseženete.

Nůž v kartě Victorinox

Každý správný muž by měl mít nůž. Tento má rozměry kreditní karty, ale nabízí 13 skvělých funkcí. Jedná se o unikátní kousek značky Victorinox, která se vyznačuje nadstandardní kvalitou s má skvělou pověst. Multifunkční pomocník ukrývá otvírač dopisů (nožík), nůžky, špendlík z nerez oceli, tlakové kuličkové pero, pinzetu, zvětšovací sklo, dva šroubováky (3 a 5 mm), dva křížové šroubováky (00-0 a 1-2), pravítko (jednotky v cm i v palcích) a LED světlo. A vejde do peněženky!

Publikováno: 21. 02. 2018

Kategorie: Dárky

Autor: Ivana Kolářová

Tagy: originální dárky pro muže