Romantika v krajině Českého krasu. Hotel Karlštejn nabízí mnoho

Malebná krajina Českého krasu, kde protéká řeka Berounka, vytváří ideální romantické prostředí pro strávení dovolené. Není určitě žádným překvapením, že zdejší hotely a penziony jsou rovněž velmi oblíbeným místem pro konání svateb. Pojďme se podívat na to, co nabízí zdejší oblíbený hotel poblíž hradu Karlštejna, který je nepochybně dominantou zdejší krajiny.

Prostředí hotelu je skvělé pro svatby i jiné společenské akce

Není to jen okolí, které je doslova nabité romantikou a vybízí k relaxaci, ale je to také zázemí samotného hotelu, který vám nabídne možnost užít si romantické chvíle ve dvou, ale stejně tak uspořádat velké a nezapomenutelné společenské akce. Hotel Mlýn Karlštejn má dlouhodobé zkušenosti s pořádáním společenských akcí a zdejší personál vám vyjde v mnoha ohledech vstříc a dokáže vám být nápomocný. Samotný hotel nabízí řadu možností pro relaxaci hostů, kde vás jistě může zaujmout:
  • Wellness centrum
  • Finská sauna a vířivka
Ubytování v tomto hotelu vás dokáže nabít dobrou náladou, takže se ze strávené dovolené zde vrátíte zaručeně odpočatí. Hlavně zamilované páry si tady užijí mnoho možností, které nabízí pobytové balíčky, jako je třeba romantická večeře při svíčkách. Líbit se vám nepochybně bude také romantický ostrov u řeky Berounky. Pro svatebčany je to pak jízda v kočáru k hradu Karlštejn, kterou jinde jen tak nezažijete. https://www.youtube.com/watch?v=6iHOpw_fmLE

Také okolí hotelu nabízí mnoho

Není to ale pouze romantická krajina a hotel samotný, ale můžete navštívit řadu lokálních specialit v okolí. Mezi ty patří například známé karlštejnské víno, jehož věhlas je proslulý. Mnohé přírodní krásy objevíte v rámci výletů, dětem se bude líbit nedaleký Zoopark Karlštejn, kde najdete množství unikátních druhů zvířat. Jeho návštěva je prakticky povinnost pro každou rodinu s dětmi a nepochybně bude nezapomenutelným zážitkem.

Publikováno: 29. 12. 2022

Kategorie: Cestování

Autor: Ivana Kolářová