Velkoobchod s pletací přízí nabízí široký sortiment produktů

Patříte-li mezi milovnice ručních prací, především pletení či vyšívání, zajisté uvítáte nákup materiálu za přijatelnou cenu. Takovou možnost nabízí pletací příze za velkoobchodní ceny. Jeho nabídka je dosti široká, kromě pletací příze zde naleznete i příze vyšívací. Patří mezi ně mulinky, vyšívací bavlnky a Perlovka. Nabídka je však mnohem širší.

VTC – široká nabídka produktů pro tvoření

V současné době čítá základní sortiment nabízených výrobků VTC cca 5.500 položek a to bez barev a dezénů. Zboží je skladem a tak může být vypraveno do 24 hodin. Přepravu zajišťuje přepravní firma PPL. Je-li objednávka vyšší, než 2 000 Kč, je zboží dodáváno bezplatně, bez poštovného a balného.

Společnost VTC dodává zboží po celé ČR. Zaměřuje se především na kamenné prodejny s textilní galanterií. Služby však využívají i mnozí výrobci a zpracovatelé ošacení, nábytku. Obuvi a dalších produktů. Zboží VTC dováží ze Slovenska, Polska, velké Británie, Turecka Španělska, Švýcarska nebo Itálie. Vývoz je zaměřen po celé EU nebo do USA.

Ceny na e-shopu jsou daleko nižší než v kamenných obchodech. Kromě pletací a vyšívací příze se můžete těšit také na kazety určené na šití, kovové doplňky, metráž, nitě, oděvní a plastové doplňky, různé příze a mašle, šňůrky a tkanice, střapce, bižuterní potřeby, potřeby pro patchwork, kreativní a hobby potřeby nebo potřeby pro vyšívání či tvořivé děti.

Tipy pro vás – potřeby pro vyšívání

V této kategorii naleznete vše potřebné pro ruční vyšívání. Objednat si můžete kvalitní vyšívací tkaniny v různých barvách a to jak v metráži, tak i v praktickém balení. Čekají zde na vás vyšívací příze a předlohy nebo celé vyšívací sady – zátiší, hrady a zámky, květiny nebo známé obrazy. Samozřejmostí je nabídka vyšívacích jehel a nůžek. Šikovnými pomocníky jsou kvalitní vyšívací kroužky vyrobené ze dřeva, opatřené mosazným kováním. K dostání jsou i plastové rámečky nebo stolní lupy opatřené osvětlením nebo bez osvětlení.

Publikováno: 23. 03. 2024 / Aktualizováno: 29. 03. 2024

Kategorie: Móda

Autor: Dita Válková