Zábava a relaxace - kde si při ubytování užít obojí?

Odpoutat se od všedních starostí a na malou chvíli zapomenout na veškeré problémy přirozeně plynoucí z běžného života? Užít si pořádnou porci zábavy a k večeru se nechat rozmazlovat perfektně sestaveným programem wellness centra? Dopřejte si i vy zasloužené chvíle oddechu daleko od svého domova. Objevte sílu wellness procedur z horských oblastí a prožijte dny po boku svého partnera, na které budete vzpomínat s úsměvem na tváři.

Odpočinek a zábava v Krkonoších

Krkonoše patří z hlediska počtu návštěvníků k nejvytěžovanějším místům naší vlasti. Jedná se o nejvyšší pohoří republiky rozprostírající se v oblasti Krkonošského národního parku. Horské prostředí je bohaté na pamětihodnosti historického i přírodního ražení. Na své si přijdou i vášnivý sportovci a milovníci kultury. Jen těžko naleznete lepší místo k aktivnímu odpočinku s tak pestrou předlohou aktivit. Pobyt v Krkonoších je tou nejlepší volbou pro každého, kdo hledá opravdu kvalitní zážitek, dovolenou nebo jen prodloužený víkend.

A co takhle pobyt v Beskydech?

Pohádkově horskou atmosféru a podmanivou přírodní scenérii naleznete i v Beskydech. Valašsko je vyhlášené svou pohostinností a čistotou. V zimě se zde scházejí lyžaři ze všech koutů země v moderních ski areálech a léto naopak láká ke zdolávání unikátních památek jako je posvátná hora Radhošť nebo socha slovanského boha Radegasta. Využijte probíhajícího léta a volných pokojů ve zdejších odpočinkových centrech k načerpání nových sil. Wellness pobyt v Beskydech si už dlouhá léta udržuje svou nadstandardní úroveň, zamluvte si jeden z nich ještě dnes.

Vinařské pobyty

Odpočinek a současně i zábavné chvilky lze plnými doušky nabrat v jednom z vinařských pobytů. Příjemné procedury a množství volnočasových aktivit v okolí pečlivě vybraných hotelů přináší bohaté vyžití nejen na víkend, ale i na delší dovolenou. Ubytování pro milovníky vína naleznete v přehledné nabídce portálu hotely.cz.

Publikováno: 13. 07. 2020

Kategorie: Cestování

Autor: Ivana Kolářová