V čem se skrývá úspěch erotických masáží?

Pomáhají od bolesti, zmírňují napětí, dodávají energii i zbavují únavy. Masáže se k uvolnění napjatých svalů i zlepšení nálady používaly už ve starověku. Ty erotické mají oproti klasickým ještě něco navíc.

Netradiční masáže

Stejně jako na ty běžné si můžete na erotickou masáž zajít nejen s bolavými zády, ale také když cítíte únavu, mnoho stresu nebo vaše tělo volá po odpočinku. Nabízí uvolnění, zlepšení nálady i regeneraci svalů a nezapomenutelný zážitek, který si užijete od začátku do konce. Čeká na vás masérka, která se postará o každou část vašeho těla, a to včetně intimních partií, a celá masáž tak může být zakončena vaším vyvrcholením. Během masáže je masérka oblečená do sexy prádla nebo je úplně nahá. Masáž probíhá v diskrétním prostředí, kde je tichá hudba, klidná atmosféra a tlumené světlo. Cílem erotických masáží je, abyste se při nich i po skončení cítili příjemně, není tak problém se na začátku domluvit, když vám například vadí doteky v určitých oblastech těla nebo máte obavy či spoustu otázek.

Olej nebo bubliny

Pro co nejlepší prožitek si lze vybrat z více typů masáží tu, o které sníte nebo vás nejvíce zaujala. Pokud si nejste jisti, nechte si poradit, zkušené masérky vám rády zodpoví všechny otázky a nejasnosti. Jednotlivé masáže se od sebe liší provedením i tím, zda masérka použije vonné oleje, mýdlové bubliny, lávové kameny nebo netradiční doplňky, jako je třeba nuru gel. Ten se vyrábí z mořských řas, je velmi kluzký a umožňuje masérce klouzat svým tělem po tom vašem, což je velmi neobvyklé. Nejen proto se nuru masáže řadí mezi ty nejoblíbenější. Nejlépe si masáž užijete, když zahodíte všechny obavy i stud. Právě uvolnění hlavy i těla je důvodem, proč jsou erotické masáže stále populárnější a vyhledávanější. Dodají úsměv na tváři, novou energii pro všechny povinnosti v běžném životě i nevšední zážitek.

Publikováno: 13. 05. 2022

Kategorie: Zdraví

Autor: Ivana Kolářová