Díky moderní technice mohou být některé domácí práce příjemné

Bytostně nesnášíte mytí a čištění, protože vám to přijde jako ztráta času? V tom případě berte následující tipy jako pomyslný záchranný kruh. Prozradíme vám, jak se vypořádat s namáhavým mytím oken a jak vyřešit vysávání. Skvělých výsledků totiž dosáhnete i bez nadměrného úsilí – stačí, když si pořídíte šikovné pomocníky!

Aku stěrka na okna Nexon

Na seznamu domácích prací, které žen pokládají jako nejnamáhavější, bezesporu patří mytí oken. Přestože okna nemusíte mýt každý týden, bude se vám hodit vysavač na okna značky Nexon Window Cleaner. Stěrka na okna má vestavěný akumulátor, který ji na jedno nabití udrží v provozu po dobu cca 20 minut. Stihnete umýt minimálně čtyři velká okna nebo jiné omyvatelné plochy. Díky akumulátoru nebudete muset řešit výměnu baterií a nebude vám vadit kabel. Čistič oken se dále skládá ze zabudovaného rozprašovače, nádobky na saponát a stěrky s širokou stírací plochou. Mytí oken je neuvěřitelně snadné, rychlé a výsledek vás ohromí – už nikdy vám nepokazí náladu šmouhy či jiné nedostatky.

Nechte vysávat robota a věnujte se příjemnějším věcem

Mytí oken zatím nelze plně zautomatizovat, ale vysávání ano. Robotický vysavač je každým rokem dostupnější a pořizovací cena je srovnatelná s klasickými vysavači. Kvalitní robotický vysavač dokáže hotové divy. Hravě vysaje nečistoty z různých typů povrchů, zvládne přejezdy mezi jednotlivými místnostmi, dostane se na hůře dostupná místa a zastoupí i funkci suchého mopu. roboticky-vysavac Pořídíte-li si robotický vysavač, ušetříte spoustu drahocenného času. Přístroj nepotřebuje asistenci a sám jezdí po bytě a vysává. A to tehdy, když zrovna nejste doma.

Tip na výhodný nákup

Vysavač na okna Nexon a robotické vysavače najdete v nabídce online drogerie Xantea.cz. Prodejce má veškeré zboží skladem a v případě objednávky do 13:30 hod můžete mít zboží doma již následující den. A když už budete nakupovat, nepřehlédněte ani ostatní sortiment kvalitního zboží za výhodné ceny!

Publikováno: 13. 06. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová