Hudba

Hudební tipy: Ingrosso, EGO, Calvin Harris …

Krátký vstup do hudebního světa, představím Vám několik novinek, které mě zaujaly natolik, abych je tady zveřejnil. Článek tohoto typu se tu bude objevovat pravidelně co týden až dva.

Ingrosso & Alesso – Calling (Lose My Mind) ft. Ryan Tedder

Singl Sebastiana Ingrossa a Ryana Teddera je sice již trochu starší kousek, zato oficiální videoklip vyšel teprve nedávno. Jedná se o opravdu velmi zajímavou spolupráci lidí z odlišných žánrů – Ingrossa ze Swedish House Mafia a frontmana kapely One Republic, Ryana Teddera. Tento projekt má určitě našlápnuto stát se hitem letošního léta.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9G1I16gJBvU[/youtube]

 

 EGO ft. Robert Burian – Žijeme len raz

Dlouhá cesta od Kontrafaktu až k pop-rapové hudbě… Novinka od Michala Straky alias EGA ovšem má co nabídnout! Na youtube se videoklip objevil 21. června a od té doby má již přes 4 miliony shlédnutí! Boduje ve všech českých a slovenských hitparádách a „pozývá všetkých na kofolu“!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lYEi_WdCTDI[/youtube]

 

Calvin Harris – Let’s Go ft. Ne-Yo

Calvin Harris, skotský zpěvák, DJ a světový producent, vyměnil Rihannu za R’n’B rappera Ne-Ya a vyprodukoval nový, super-znějící singl Let’s Go. Minulý singl We foun love bořil hitparádové žebříčky, tak uvidíme, jak obstojí tento.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LYZ6gXWZfZM[/youtube]