VIDEO: Lady Gaga zveřejnila video k novému singlu Applause, točilo se v gay baru

Americká zpěvačka Lady Gaga zveřejnila video k novému singlu Applause. Ten byla přinucena zveřejnit dříve než plánovala, protože na veřejnost unikaly ukázky skladby.

Samotný videoklip natáčela v losangeleském gay baru a vystupuje v něm množství tanečníků v různých kostýmech.

Píseň Applause je podle zpěvaččiných slov inspirovaná podporou fanoušků, která jí pomohla nasbírat síly a navzdory zdravotním potížím dokončit turné Born This Way Ball. „Ke konci turné jsem už byla fyzicky na dně,“ vysvětlila Lady Gaga. „Každý umělec, který mívá světové turné, vám řekne, že se jeho tělo musí vyrovnat s ohromným množstvím stresu. Já jsem jen nerozuměla, co není v pořádku, protože jsem tvrďačkou a mám vysoký práh bolesti,“ dodala.

Youtube video:

Přečtěte si také o Lady Gaga

Lady Gaga se zastala kapely One Direction na Video Music

VIDEO: Lady Gaga se ukázala úplně nahá!

Lady Gaga potvrdila, že prvním singlem z připravované

Lady Gaga – Applause

Lady Gaga nový singl poprvé naživo předvede již 5. srpna na udílení MTV Video Music Awards. Novinka předznamenává album ARTPOP, který se spolu se speciální aplikací dostane na trh 11. listopadu.

Sedmadvacetiletá zpěvačka v souvislosti se singlem Applause nedávno vyvolala polemiku, když prostřednictvím sociální a mikroblogovací sítě Twitter vyzvala fanoušky, aby si z něj koupili více kopií. Těch, kteří tak učinili, následně zařadila do soutěže, v níž mohli vyhrát zájezd na její koncert v Londýně.

 

Publikováno: 30. 08. 2013

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Ivana Kolářová