Přednosti a druhy jednorázových elektronických cigaret

Jako kuřáci jste už jistě v posledních letech zaznamenali zvýšenou nabídku takzvaných elektronických cigaret. Jedná se o zajímavou alternativu k běžným cigaretám. V současnosti roste popularita jednorázových modelů. Proč je tomu tak?

Klasická cigareta versus elektronická

Každý kuřák dobře ví, že cigarety kromě návykového nikotinu obsahují řadu dalších látek a prvků, které mohou způsobovat (a často opravdu způsobují) vážné zdravotní potíže, které mají mnohdy fatální následky. E-cigarety tyto látky neobsahují a při aplikaci ani nevznikají, protože zde nedochází k hoření tabáku při vysokých teplotách. Elektronické cigarety jsou samozřejmě stále zlozvykem, ovšem můžete díky nim postupně snižovat dávky nikotinu, takže se lze po čase zcela zbavit návyku a stát se nekuřákem.

Jednorázové modely nejsou jen na pár okamžiků, dokážou překvapit dlouhou výdrží

Jednorázové elektronické cigarety jsou výhodné především v tom, že se vůbec nemusíte starat o neustálé nabíjení a doplňování, což je v případě „klasických“ e-cigaret leckdy značně obtěžující záležitostí. Jak ukazuje značka HQD, jež se právě na tyto produkty specializuje, mohou jednorázové modely vydržet poměrně dlouho, a to dokonce až 600 potahů. Jakmile u nich dochází k vyprazdňování náplně, poznáte to snadno dle blikající kontrolky. Jednorázové elektronické cigarety jsou oproti nabíjecím mnohem dostupnější, dnes se už dají zakoupit prakticky ve všech trafikách, na čerpacích stanicích a v dalších obchodech. V případě zmíněné značky k tomu napomáhá HQD velkoobchod. Produkty HQD dodává mnoha prodejcům po celé České republice. Provozujete-li tedy například vlastní trafiku, můžete si díky tomuto velkoobchodu zajistit pravidelné dodávky žádaných jednorázových elektronických cigaret. Ať už si kupujete jednorázovou či nabíjecí e-cigaretu, vždy volte osvědčenou značku. Rozdíly v kvalitě totiž mohou být značné, což lze poznat na chuti, výdrži, ale také vzhledu a dalších parametrech.

Publikováno: 26. 09. 2022

Kategorie: Zdraví

Autor: Ivana Kolářová