Oblékání vašich zaměstnanců nemusí stát balík. Jak snížit své výdaje, ale zachovat kvalitu?

Vedení úspěšného a stabilního podnikání vyžaduje neustálou optimalizaci veškerých výdajů. Vaším cílem by zkrátka mělo být získat co nejvíce peněz za co nejmenší investice. K tomu je však potřeba dbát na každý sebemenší detail a nepodcenit žádnou maličkost, což zvládnou jen velmi schopní majitelé firem. Jednou z drahých oblastí je samozřejmě i odívání vašich podřízených. Jak na něm ušetřit?

Odpovědí jsou velkoobchodní ceny

Spousta podnikatelů dělá podstatnou chybu v tom ohledu, že nakupují oděvy v klasických kamenných prodejnách. Tímto způsobem ztrácíte nejen čas, nýbrž i peníze. Pokud zvolíte poctivý velkoobchod textil, dočkáte se velkoobchodních cen již od velmi malých odběrů. Nemusíte tudíž utrácet statisíce ročně, abyste si dopřáli zvýhodněné podmínky. Přirozeně je nutné nezapomenout ani na kvalitu kupovaného zboží, protože oblečení slouží nejen k ochraně vašich zaměstnanců, ale jeho podstatnou funkcí je i propagace vaší společnosti. Jako podnikatelé budete vyžadovat i zakázkovou výrobu, potisky, výšivky a spolehlivou dopravu.

Komplexní služby

Na tuzemském trhu se pohybuje několik opravdu solidních poskytovatelů, jejichž služby lze rozhodně doporučit. Jedním z těch nejoblíbenějších je e-shop Xfer, který nabízí nepřeberné množství kategorií, designů, velikostí i provedení textilu. Ať už sháníte trička s potiskem, čepice, bundy, tašky, bezpečnostní vesty či cokoliv dalšího, vše naleznete na stránkách pod vloženým odkazem. V případě jakéhokoliv dotazu se nebojte obrátit na speciálně vyškolenou obsluhu, nechat si s čímkoliv poradit a dohodnout si podmínky šité vám na míru. Ať tak, či onak, neztrácejte čas s běžnými cenami v kamenných prodejnách. Přesvědčte se na vlastní oči, protože to vydá za tisíce slov.

Publikováno: 27. 10. 2022

Kategorie: Cool móda

Autor: Ivana Kolářová