Nově vznikající rezidenční čtvrť v Praze vsadila na spojení s přírodou

Většina lidí dnes k pořízení bydlení přistupuje tak, že vyhledává bydlení moderní, které je jednak klidnou lokalitou, ale zároveň je dobře dostupné z hlediska dopravy a nabízí v okolí dostatečnou občanskou vybavenost. Tím máme samozřejmě na mysli dostupnost veškerých služeb ale také možnosti pro volnočasové aktivity, relaxaci či sport. Spojení přírody a městského života, přesně to si dali za cíl architekti nového projektu Byty u parku.

Nabídka, kde si vybere každý

Mezi výhodami nově vznikajícího objektu je skutečnost, že si zde může vybrat široké spektrum klientů. Můžete si vybírat z malých bytů, ale také s prostorných bytů, které mají plochu i přes 140 m2. Nově vznikající čtvrť se nachází na Žižkově, přičemž byty Praha 3 nabízejí opravdu zajímavě řešené dispozice. Samotné byty jsou moderně zařízené a k nim patří rovněž:
  • Garážová stání a sklepní kóje
  • Terasy a lodžie či balkony
Samotné byty jsou situovány v jedenácti bytových komplexech, kde se v momentě dokončení plánuje 272 bytů a dva ateliéry. Byty jsou přilehlé jak parku Židovské pece, kde naleznete mnoho příležitostí k nejrůznějším aktivitám, a to od těch sportovních až po ty relaxační. Bytové domy dokonale splynou s okolní krajinou, protože jejich výška je maximálně 6 podlaží. To je ostatně trend moderní architektury. Dominantními prvky zde jsou jednoznačně balkony i terasy, které akcentují bydlení propojené s přírodou.

Bydlíte v hlavním městě, ale také v přírodě

Pokud se rozhodnete bydlet právě zde, tak ač budete mít bydlení v hlavním městě, rozhodně to neznamená odloučení od přírody. Máte zde veškerou dopravní dostupnost, možnosti nakupování a kulturního vyžití, ale zároveň je zdejší bydlení v Praze na Žižkově ideální volbou pro milovníky aktivit venku a v přírodě. Proto je ideální samozřejmě přilehlý park. Dále se bude tato lokalita také rozvíjet, a to zejména v oblasti bývalého nákladového nádraží Žižkov, kde se připravuje nová moderní čtvrť.

Publikováno: 30. 09. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová