Ambiente Vám nabízí světové pokrmy a služby

Hledáte špičkovou restauraci pro oslavu s přáteli či důležité obchodní jednání? Pokud jste ze severu Čech, můžete vyzkoušet restauraci Ambiente, kterou najdete v městě Liberci. Mají zde otevřeno pravidelně od jedenácti dopoledne do půlnoci, najíte se zde samozřejmě i o víkendu. Speciality hovězího masa, grilovaná zelenina nebo olivy naplněné parmezánem a obalené v kukuřici mohou zalahodit i leckterým mlsným jazýčkům.
Lunch box pro uspěchané strávníky
Pokud byste nemohli třeba vzhledem ke krátké polední pauze v práci oběd v restauraci stihnout, obsluha vám ochotně jídlo zabalí v takzvaných Lunch boxech, které fungují do v době od jedenácti hodin dopoledne do pravého poledne. Výhodou je i o pětinu levnější cena celého objednaného pokrmu.
Akce pro Otesánky
Na západě je něco podobného častější, v Čechách se s tím moc nesetkáváme. O čem je řeč? Jídla typu "sněz, co můžeš". Za pevně stanovenou cenu můžete z toho kterého pokrmu okusit bezpočet porcí, dokud se nebudete cítit naprosto dokonale syti.
Každý si přijde na své
Chcete vzít s sebou do restaurace i svoje děti? To také není žádný problém, v Ambiente funguje i dětský koutek, kde se vašim potomkům určitě zalíbí a speciálně pro děti pak existuje i druhá verze objednacího lístku. Přitom v restauraci Ambiente se najíte, ať už jste manažer velké firmy nebo jste průměrně vydělávající občan, protože naplnit žaludek zde můžete klidně i za symbolickou stokorunu. U Ambiente můžete i pohodlně zaparkovat nebo využívat WiFi internetové připojení. Restaurace Ambiente funguje už dobrých sedmnáct let, můžete zde ochutnat speciality ze všech druhů masa v zajímavém spojení s čerstvou sezonní zeleninou. Z nabídky restaurace si lze vybrat třeba Kuřecí v lanýžové omáčce nebo Smažený telecí brzlík. Nebo máte chuť spíše na Vepřové karé s panenkami? Inspiraci můžete najít na internetových stránkách této restaurace, kde se dozvíte i přesné složení nabízených pochutin. Každodenní doplňování čerstvých surovin obsluhou restaurace je samozřejmostí, takže se můžete těšit na delikátní chuť připravovaných jídel. V liberecké restauraci Ambiente dostanete na talíř jak české, tak zahraniční speciality. Zajímavostí jídelního lístku je například i přesný původ masa, z něhož si zrovna objednáváte steak.    

Publikováno: 07. 11. 2012

Kategorie: Restaurace

Autor: Adélka Brabencová